Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Határtalanul!
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • DIGITÁLIS OKTATÁS
    GyÓGyTORNA

    Gyógytorna

    Polányi Viktória iskolapszichológus levele

    Kedves Szülő, Kolléga!

    A Fekete István Általános Iskola a jelenleg előállt nehéz helyzetben szeretne pszichológiai támogatást nyújtani mindenkinek,
    akinek szüksége van rá a kialakult helyzet adta nehézségek, félelmek, szorongások okán: diákoknak, szülőknek és
    pedagógusoknak egyaránt. Emiatt az iskolapszichológusi órarend a távoktatás időtartamában szünetel, ugyanakkor az órarend szerint
    bejelentkező diákok minden esetben előnyt élveznek saját órarendi időpontjukban. (Azaz: az órarend szerint iskolapszichológus által ellátott diákok BEJELENTKEZHETNEK a saját időpontjukra, de ennek ma nyílhat az adott időpontban való konzultációra.)

    Polányi Viktória minden csütörtökön és pénteken 8:00 és 16:00
    között Skype-on elérhető, konzultációnként maximálisan 50 perc
    időtartamban, melyre a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  email címen
    bejelentkezve tud mindenki időpontot egyeztetni. Az
    iskolapszichológusi szolgáltatás - továbbra is - ingyenesen vehető
    igénybe.

    Mindenkit arra biztatunk, hogy éljen a fenti lehetőséggel, és bátran kérjen segítséget, amennyiben lelki nehézségekkel
    szembesül! Az iskolapszichológust - táv-konzultációs kereteközött is - titoktartási kötelezettség terheli.

    Üdvözlettel:

    Polányi Viktória
    iskolapszichológus



     

    2019-2020-as tanév - tanulmányi és kerület sport

    Tanulmányi és kerületi versenyeredmények

    Szyvből gratulálunk mind a versenyzknek, mind a felkészítőknek.

     

    VERSENY ELÉRT EREDMÉNY NÉV OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
    HEBE  "Szeresd a Földet" elnevezésű országos természetvédelmi projekt verseny

    Országos 

     II. hely

    Bogdán Gergő

    Deak Nóra

    Fazekas Regina Hanna

    Gerhauser Diána Mónika

    4.b Kosztyó Erika

    HEBE orsz. 1 fordulós levelezőverseny

    "Frühling" német

    Országos 

     III. hely

    Boda Szilvána

    Gáspár Dorina

    Wirth Anna

    6.a

    6.a

    5.a

    Parászka Zsoltné
    HEBE orsz. 4 fordulós levelezőverseny történelem

    Országos 

    X. hely

     Wirth Anna

     

     5.a

    Parászka Zsoltné
    HEBE orsz. 4 fordulós levelezőverseny történelem

    Országos

      XIV. hely

     Pap Csenger  5.a  Parászka Zsoltné
    Kaán Károly kerületi versny 5. évfolyam

     Kerületi

      I. hely

     Wirth Anna  5.a Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 5. évfolyam

     Kerületi

      II. hely

     Lovass Olivér  5.b  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 6. évfolyam

     Kerületi

      I. hely

     Boda Szilvána  6.a  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 6. évfolyam

     Kerületi

      II. hely

     Yi Xingyou Emily  6.a  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 6. évfolyam

     Kerületi

      III. hely

     Szöllősi Kata  6.a  Horváth Lászlóné
    Herman Ottó kerületi verseny 7-8. évf.

    Kerületi

      I. hely

     Wirth Gergő  8.a  Horváth Lászlóné
    Herman Ottó kerületi verseny 7-8. évf.

     Kerületi

      II. hely

     Boda Márkó  8.a  Horváth Lászlóné
    Kerületi vizuális kultúra - rajzverseny

    Kerületi

      I. hely

      Yi Xingyou Emily

     

     6.a  Pap Tünde
    Kerületi vizuális kultúra - rajzverseny

    Kerületi

      I. hely

      Rékasi-Jani Miranda  2.b  Somfalvai Krisztina

    Kerületi vizuális kultúra - rajzverseny

    Kerületi

      I. hely

      Szöllősi Júlia  4.a  Somfalvai Krisztina

     Kerületi atlétika verseny

                    100 m síkfutásban

     Kerületi

      I. hely

      Kinka Petra  8.a  Bíró Gábor

     Kerületi atlétika verseny

                     súlylökés

     Kerületi

      I. hely

      Kinka Petra  8.a  Bíró Gábor

     Kerületi atlétika verseny

                     kislabdahajítás

     Kerületi

      II. hely

      Kinka Petra  8.a  Bíró Gábor

     Kerületi atlétika verseny 

                   800 m síkfutás

     Kerületi

      I. hely

      Gelányi Csenge  7.a  

     Kerületi atlétika verseny

                    helyből távolugrás 

     Kerületi

      III. hely

     

      Szabó Lilla  7.a  

     

    Fogadóóra 2019.10.21.

    FOGADÓÓRA  2019. 10. 21-én

    TANÁR NEVE IDŐPONT HELYSZÍN
    Bálint Nóra  16 órától saját terem
    Bíró Gábor  16 órától Technika terem
    Csák Éva  16 órától  
    Főzőné Kovács Klára  16:00 - 17:00 saját terem
    Francsics Krisztina  16:00 - 17:00 saját terem
    Lakatosné Milák Ágnes  16:30 - 17:30  
    Mézer Andrea  16 órától  
    Parászka Zsoltné  16:00 - 17:45  II. emelet / 1.
    Ürmös Gabriella  16:00 órától  
    Tóth Balázs  16:30-tól  saját terem
    Wirth Tímea  16:00- 17:30  Tanári
    Zádoriné  Kovács Orsolya  16:00 - 17:00  Tanári

     

    2019/2020-AS TANÉV - EGYESÜLETI SPORT

    Versenyeredmények 2019-2020. - sport

    Verseny Eredmény Név Osztály Felkészítő / edző
    Budapest területi Serdülő szabadfogású csapatbajnokság

     Fővárosi

        1. hely

      Felkai Bandegúz  7.a  
    Diák I. országos szabadfogású Diákolimpiai Bajnokság

     Országos

       2. hely

     Felkai Bandegúz   7.a  
    Diák I. területi szabadfogású Diákolimpiai Bajnokság   1. hely   Felkai Bandegúz   7.a  
    Diák I-es országos kötöttfogású Diákolimpiai Bajnokság

     Országos

       1. hely

     Felkai Bandegúz   7.a  
    Halas Kupa szabadfogású Diák I-II és leány birkózó verseny és gyermek gála    1. hely   Felkai Bandegúz   7.a  
    Budapesti Diák Kupa K1 (egyéni) 13 éves fiú  

     Fővárosi

       5.hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor

    Budapest, Pest-megye Bajnokság:

    K 13 éves fiú  3x200 m váltó 

     3. hely  Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: K1 (egyéni) 13 éves fiú  Országos
       6. hely 
     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Nagy Zoltán emlékverseny, Szolnok K1 (egyéni) 13 éves fiú   Országos

       3. hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Országos Diákolimpia K1 (egyéni) 13 éves fiú   

     Országos

       3. hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Budapesti Diák Kupa MK2 (páros) 12 éves lány   Fővárosi

      5. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Budapest, Pest megye Bajnokság MK2 (páros) 12 éves lány 

     Fővárosi

      5. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: MK4 (négyes) 12 éves lány     Országos 

       1 hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: MK vegyes váltó 4x200 m 12 éves      

     Országos 

       2 hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Nagy Zoltán emlékverseny, Szolnok MK2 (páros) 12 éves lány 

     Országos

       4. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina