Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • Kitüntetett diákjaink

    Iskolánk 1992-ben létrehozott Nyír Utcai Iskola Gyermekeiért Alapítványa azoknak a tanulóknak, akik 8 éven át kitűnő eredménnyel végeztek arany illetve ezüstláncot adományoz.

     

     

    Arany láncot kaptak

      

    Jakab Ágnes  1995.
    Lovag Linda  1999. „Élen a Sportban Élen a Tanulásban” országos kitüntetésben is részesült.
     Rónai Katalin  1999.
    Szekosán Anett   1999.
    Csipkó Renáta  2000.
    Iváncsics Viktória 2000.
    Prohászka Beáta  2000.
    Iváncsics Bernadett  2002.
    Tölcsér Zsófia  2002.
    Hunyadi Melinda 2004.
    Vitek Alexandra   2004.
    Kiss Barbara 2006.
    Nánási Kitti   2006.
    Ladjánszky Rubina 2007.
    Mészáros Andrea 2007.
    Rigó Krisztina  2009.
    Ladjánszky Berill  2011.
    Szíjj Zita  2017.

                                     

               

     

    Ezüst láncot kaptak

    Fekete Adrienn   1998.
    Csányi Bettina   2004.
    Hunyadi Emese    2006.
    Elekes Adrien 2008.
    Hamodi Omar   2008.
    Szűcs Benedek    2008.
    Gutori Dorottya  2009.
    Heé Ágnes   2009.
    Keizinger Cintia 2012.
     Ladjánszky Ametiszt    2012.
    Deme Gábor   2013.
    Bella Barnabás  2014.
    Litauszki Boglárka 2014.
    Váradi Laura 2014.
    Váradi Rebeka 2014.
    Bara Nikoletta Erika  2016.
    Zentai Eszter 2016.

     

     

     

    Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2016"    Tircsi Andrea (8.a)
    Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017"    Boda Márkó (6.a)

     

     

     

    "Élen a tanulásban, élen a sportban"

     

    Bara Nikoletta Erika (kosárlabda)  2013., 2014., 2015., 2016.
    Batizi-Pócsi Eszter (tánc) 2016., 2017., 2018.
    Boda Márkó  (kajak)   2017., 2018.
    Boda Szilvána (kajak)   2018.
    Cseh Adrián      2013.
    Gál Lívia (akrobatikus rock and roll ) 2017.
    Gelényi Csenge (kosárlabda) 2018.
    Kun-Bandi Hanna (tánc - akrobatikus rock and roll ) 2016., 2017.
    Lipót Petra Napsugár (tánc - akrobatikus rock and roll ) 2016., 2017., 2018.
    Liva Bence Máté (foci) 2018.
    Nagy Patrik 2016., 2017., 2018.
    Szabó Bence (légpuska)  2014., 2015., 2016.
    Szijj Zita   (sakk) 2016.
    Szöllősi Kata Lenke  2018.
    Tircsi Andrea  (kerékpár) 2016., 2017.
    Vincze Barnabás (jégkorong)  2015.
       

     

             

    "Soroksár kiváló  sportolója"

     

    Cseh Alexa  2017.,
    Felkai Bendegúz 2017., 2018.
    Kádár Balázs  2016.
    Kádár Eszter Luca (birkózás)  2016., 2017.
    Koréh Kálmán (kerékpározás)  2016.     
    Stark Krisztián 2013.
    Szabó Dániel (légpuska)  2014.
    Szekeres Nikolett (kerékpározás) 2016.
    Tóth Dániel (légpuska)  2014.
    Vincze Barnabás (jégkorong)  2013.
       
       

                

    "Soroksár Sportreménysége"

     Barta Dominik    2016.
     Cseh Alexa  (kézilabda) 2016.
     Felkai Bendegúz (birkózás) 2016.
     Fogarasi Angelika (akrobatikus rock and roll) 2017.
     Gál Lívia (akrobatikus rock and roll) 2016.
     Tóth Zsanett (aerobik) 2017.
     Vajda Péter (akrobatikus rock and roll) 2017.