Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • Versenyek, eredmények 2012/2013

     

    TEKI-TOTÓ országos matematika tanulmányi verseny 

    arany fokozat    Bara Nándor  1.a                Felkészítő tanár:     Tóthné Hömöstrei Andrea

    ezüs fokozat    Tóth Gergely   2.b                Felkészítő tanár:     Tircsiné Danics Erzsébet

     

     

     

    50. évfordulóját ünneplő Soroksári Botanikus Kertben rendezett

                Kerekerdő Környezetvédelmi Nap emlékére

    kerületi csapatverseny

    III. helyezés                                                                     Felkészítő tanár:     Keresné Adorján Anikó

     

     

    Országos levelezős angol nyelvi verseny "Play and Win!"

    Csoportos

    I. helyezés:         Litauszki Boglárka (7.a), Pfeffer Nikolett (7.a), Varga Gabriella (7.a)

    VII. helyezés:    Bella Barnabás (7.b),  Tóth Bálint  (7.b)    

                                                                           Felkészítő tanár:     György Erika

     

    Meselovagok Napja Kultúrális "Ki mit tud?" regionális vetélkedő, rendezvény

    I. helyezés ARANYÉREM

             GILING-GALANG CSENGETTYŰ EGGYÜTTES tagjai

                  Bíró Viktória (5.b), Budahelyi Anna (4.b), Bulyovcsity Klaudia (3.b),Csiffári Zita (3.b),

                 Domján Leó (4.a), Domján Minka (3.b), Feka Cintia (3.b), Hélisz Bernadett (3.b),

                 Pollák Tímes (6.a), Staudinger Máté (4.a), Szabó Tünde Ticiána (3.b), Szegfű Anett (4.b),

                 Sztupkay Bernadett (3.b) Tircsi Andrea (4.a)

                                                                

                                                                  Zenekar vezető:      Bárkányi Gabriella

     

    Kerületi  atlétika bajnokság

    III. helyezés egyéni összetett (I. korcsoport):   Novák Rebeka  (3.a)

                                                                  Felkészítő tanár:     Keresné Adorján Anikó

    Csapat: 

    II. helyezés   (II. korcsoport,):

               Csiffári Zita (3.b), Csiklya Bianka (3.a), Fogarasi Boglárka (3.b),

            Novák Regina (4.a), Radeczky Dorottya (3.b), Rostás Elizabet (3.b)

     

                                                                                        Felkészítő tanár:     Keresné Adorján Anikó

     

     

    Kerületi egyéni atlétika verseny

    I. helyezés (IV. korcsoport) súlylökés: 

                    Parizek Márk   (8.a)

                                                                  Felkészítő tanár:      Fejes Sándorné

     

    VIII. Istenes versek szavalóverseny

     I. helyezés  (7-8. évfolyam):  Deme Gábor            (8.a)

    III. helyezés (7-8. évfolyam):  Mokánszki Gergő     (8.a)

    Közönségdíj:                         Hammerling Cintia    (8.a)

     

                                                                  Felkészítő tanár:      Fabók Endréné

     

     Kerületi kispályás labdarúgó verseny

    I. helyezés (5-6. oszt. korcsoport):

                                 Bodnár Martin 6.a, Bondor Dániel 5.a, Bondor Richárd 5.b, Feka Márk 6.a,

                                 Gábor Rudolf 5.b, Kovács Dominik 5.b, Orsai Roland 5.a, Zentai Márk 6.a                                                                                                                                                                

                                                                  Felkészítő tanár:      Fejes Sándorné

     

     

    Fővárosi Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny

     

    XII. helyezés (86%-os teljesítmény): 

                          Uranchimeg Temuujin (8.b),

                          Deme Gábor (8.a), 

                          Hábele Kristóf (5.b),

                          Váradi Rebeka (7.a)                                                                                               

                                                                     Felkészítő tanár:       Stein Ildikó

        

     

    Kele Nap - Fekete István Általános Iskolák országos találkozója és versenye

    Pályázat:            I. helyezés:     Puskás Alíz             1.a       Felkészítő tanár:  Halmai Judit

                               I. helyezés:     Kováts Örs              4.b        Felkészítő tanár:  Csák Éva

                               III. helyezés:    Litauszki Boglárka   7.a      Felkészítő tanár:  Halmai Judit

                               Különdíj:         Kovács Marcellina    1.a      Felkészítő tanár:  Halmai Judit

    Helyi verseny:

                             I. helyezés:     Litauszki Boglárka        7.a    Felkészítő tanár:   Halmai Judit 

     

     

    Budapesti Versillusztrációs Pályázat

    I. helyezés:  Tamási Éva                8.b                             Felkészítő tanár:      Halmai Judit

     

     

    "Roma hagyományok, kultúra" című országos rajzpályázat

    II. helyezés: Kovács Mária             7.b                           Felkészítő tanár:   Halmai Judit

     

    Kerületi katasztrófavédelmi verseny

    I. helyezés: 

          Uranchimeg Temuujin (8.b), Deme Gábor (8.a), Hábele Kristóf (5.b), Váradi Rebeka (7.a)

    III. helyezés:

           Mokánszki Gergő (8.a), Bara Nikoletta (5.a), Kovács Máté (6.b), Pataki Patrik (5.a)

                                                                                   Felkészítő tanár:  Stein Ildikó
        

     

    Fővárosi rajzverseny 

    VI. helyezés:   Kováts Örs               4.b  (78 induló versenyzőből) (3-4. évfolyam)        

                                                                                   Felkészítő tanár:   Csák Éva

     

    VII. helyezés:  Radetzky László      2. b (68 induló versenyzőből)  (1-2. évfolyam)  

                                                                                  Felkészítő tanár:     Tircsiné Danics Erzsébet

     

    XIII. helyezés:  Sánta Alexandra     1.a  (68 induló versenyzőből)   (1-2. évfolyam)   

                                                                                  Felkészítő tanár:     Halmai Judit

     

    Kerületi  Hevesy György Kémia verseny

    I. helyezés:   Deme Gábor              8.a                    Felkészítő tanár:  Dr. Bánfalviné Stumpf Anikó

     

    Sakk diákolimpia 2012/2013                                 Felkészítő tanár: Balogh Gábor

    Egyéni

    I. helyezés:     Szíjj Zita                   4.a (II. korcsoport)

    II. helyezés:    Bara Nándor           1.a

                           Kovács Petra          2.b

                           Domján Leó            4. a

    III. helyezés:   Takács Nikolett       1.a

                           Stark Krisztián        8.b

     

    Csapat

    I. helyezés:     

              I-II. korcsoport    alsós leány csapat:

                          Szíjj Zita (4.a), Kovács Petra (2.b), Takács Nikolett (1.a)

             III-IV. korcsoport   felsős fiú csapat:  

                         Uranchimeg Temuujin (8.b), Stark Krisztián (8.b), Kovács Dániel (5.a), Tóth Bálint (7.b)                  

    III. helyezés:      I-II. korcsoport alsós fiú csapat:    

                          Domján Leó (4.a), Kovács Szilárd (3.a),  Bara Nándor (1.a)

     

    Német levelező csapatverseny   országos  II. hely  (99%-os teljesítmény):

     

    4.a osztály tanulói:

    Baksa Ferenc, Bitter Dzsenifer, Daróczi Tibor, Domján Leó, Pataki Liliána,

    Sallai Norbert, Staudinger Máté, Szijj Zita, Tircsi Andrea

                                                                               Felkészítő tanár:       Parászka Zsoltné

     

    Kerületi rajzverseny                                

    I. helyezés:   Radetzky László      2.b                  Felkészítő tanár:      Tircsiné Danics Erszébet

    I. helyezés:   Kováts Örs               4.b                 Felkészítő tanár:      Csák Éva

    II. helyezés:  Sánta Alexandra      1.a                  Felkészítő tanár:      Halmai Judit

    III. helyezés: Deme Gábor            8.a                  Felkészítő tanár:      Halmai Judit

    V. helyezés: Bella Barnabás         7.a                  Felkészítő tanár:      Halmai Judit

     

    Kerületi Betlehem készítés:

     I. helyezés:              1.a osztály                         Felkészítő tanárok:  Tóthné Hömöstrei Andrea

                                                                                                             Halmai Judit

     II. helyezés:              3.b osztály                        Felkészítő tanárok:  Kerekesné Adorján Anikó

                                                                                                            Somfalvai Krisztina

     III. helyezés:             7.a osztály                        Felkészítő tanár:      Zádoriné Kovács Orsolya

     

     

    Kerületi népdalverseny:                                            Felkészítő tanár:      Zádoriné Kovács Orsolya

     Ezüst minősítés:               

     Szóló:                                                  Kovács Ádám                            5. a

     „Énekes pacsirták” csoport                          Bíró Viktória                             5.b

                                                                                Kovács Petra                           5.b

                                                                                Rafael Szabolcs                      5.b

                                                                                Zentai Eszter                           5.b

                                                                                Kovács Ádám                          5.a

    Bronz minősítés:

               Szóló:                                          Rafael Szabolcs                       5.b

                Duó:                                            Kelecsényi Jenifer                    8.a

                                                                   Vígh Bianka                             8.a