Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Nyári tábor 2018. - Szilvásvárad
  • Mozanapló

    Versenyeredmények 2013/14-es tanév

     

    Bendegúz  országos matematika  levelezős verseny 

    2013/2014-es  tanév   II. félév  
    arany fokozat    Boda Márkó (2.a)            Felkészítő tanár:   Tóthné Hömöstrei Andrea
    arany fokozat     Bata Dorina  (5.b)        Felkészítő tanár:   Wirth Tímea
    Irodalom, szövegértés  országos levelezős verseny
    II. félév:
    arany fokozat    Wirth Gergő  (1.b)       Felkészítő tanár:    Kosztyó Erika
    Országos környezetismeret levelezős verseny II. félév:
    arany fokozat   Wirth Gergő (1.b)        Felkészítő tanár:    Kosztyó Erika
     
    Bendegúz  országos matematika  levelezős verseny

    2013/2014-es  tanév   I. és II.  félévben
    arany fokozat    Petrikovics Hanna (6.a)               
    arany fokozat    Szabó Bence  (6.a)             Felkészítő tanár:   Stein Ildikó

     

     

    HEBE országos "Spiel und Gewinn!" német levelezős csapatverseny

    4. hely  csapattagok: Pataki Liliána, Tircsi Andrea (5.a)

                                                            Felkészítő tanár: Parászka Zsoltné

    Takács Nikolett  (2.a) a "Miért jó, hogy van kutyám?" című országos rajzpályázaton

        I. helyezett lett

                                                                                   Felkészítő tanár: Halmai Judit
     
    Gödöllői Királyi Kastély által kiírt országos SAJTTORTA rajzpályázat:
    Bara Nándor (2.a)   és Gábor Jázmin (4.a)  díjnyertesek
                                                               Felkészítő tanár: Halmai Judit
     
    Ferencvárosi Helytörténeti Egyesület Költészet napi versillusztrációs pályázata (fővárosi):
      I. hely:   Sánta Alexandra (2.a )
     
     II. hely:    Boda Márkó ( 2. a )
      
    III. hely:  Kovács Marcellina (2.a) 
                                                             Felkészítő tanár: Halmai Judit
     
    TEKI TOTÓ országos levelezős matematika verseny:
    arany fokozat: Bara Nándor (2.a) 
                                                             Felkészítő tanár: Tóthné Hömöstrei Andrea
     
    Bendegúz Tudásbajnokság megyei döntő
    Környezetismeret 7. hely: Wirth Gergő (1.b)   
                                                            Felkészítő tanár: Kosztyó Erika
    Matematika:         8.hely:  Petrikovics Hanna (6.a)  
                              10. hely: Szabó Bence (6.a)      
                                                            Felkészítő tanár: Stein Ildikó

    Kerületi atlétikai verseny

    Egyéni összetett III. korcsoport

    II. hely:     Orsai Roland

    Egyéni összetett IV. korcsoport

    III. hely:    Schmidt Krisztián

    Csapat IV. korcsort

    II. hely:  csapattagok:  Schmidt Krisztián (7.b), Zentai Márk (7.a), Feka Márk (7.a), Kovács Dániel (7.a), Bodnár Martin (7.a)

                                                           Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

                                                                                       Rónai Bernadett

     

    HEBE országos történelmi levelezős csapatverseny

    3. hely  csapattagok: Bara Nikoletta, Berta Máté, Pataki Patrik, Vincze Barnabás (6.a)

                                                            Felkészítő tanár: Parászka Zsoltné
    MEDVE matematikaverseny Budapest és környéke

    9. hely (339 induló csapat közül) Tircsi Andrea (5.a), Szíjj Zita (5.a), Smid László (5.b)

     

    Fekete István nevét viselő általános iskolák országos versenye és találkozója

    rajz

     I. hely  Litauszki Boglárka (8.a)         Felkészítő tanár: Halmai Judit
    II. hely Fogarasi Boglárka (4.b)        Felkészítő tanár: Somfalvai Krisztina
     
    népdal:
    I. hely  Dudás Szilveszter (2.b)       Felkészítő tanár:  Túri-Ősze Violetta
     
    szépolvasó:
    I.hely Domján Minka (4.b)               Felkészítő tanár: Kelemenné Baráth Ildikó
     
    fotó
    I.hely   Bella Barnabás  (8.b.)        Felkészítő tanár: Halmai Judit
     
    báb
    I. hely  Domján Pál (2.b)                          Felkészítő tanár:  Hegyiné Schmidtmayer Hajnalka
     
    rajz leporello
    különdíj  Gyüge Lili-Tenke Fanni (5.a)
                                                         Felkészítő tanár: Halmai Judit
     
    versírás
    különdíj   Fogarasi Boglárka (4.b)  Felkészítő tanár: Kelemenné Baráth Ildikó
    különdíj   Szűcs Fülöp (4.a)          Felkészítő tanár:  Nagy Istvánné
     
    informatika - könyvborító terv
    III. hely   Nyekita Fanni (6.b)
    info - ppt. bemutató
    III. hely    Sára Bernadett (8.a)     Felkészítő tanár: Kármán Pál
     
    fotó
    III. hely    Wirth Gergő (1.b) 3-4 osztályos kategóriában!!!
    III. hely    Papp Szonja (5.b)        Felkészítő tanár: Wirth Timea
     
     kollázs
    II. hely    Szabó Tünde Ticiána (4.b)   Felkészítő tanár:Somfalvai Krisztina
     
    kollázs
    I. hely   Szalay Rudolf  (4.a)            Felkészítő tanár: Csák Éva

     

    Kerületi kispályás labdarúgás IV. korcsoport
    I. helyezés      Csapattagok:
                                Bodnár Martin (7.a), Bondor Richárd (5.b), Feka Márk (7.a),
                                Fontos Gábor (8.a), Karaba Nórbert (7.a), Kovács Dániel (7.a),
                                Orsai Roland (6.a), Schmidt Krisztián (7.b), Zentai Márk (7.a)
                                                                            Felkészítő tanár: Fejes Sándorné
                                                                                                         Rónai Bernadett
    Általános Iskolások Budapest Bajnoksága
    Légpuska 20 lövéses, fiú csapatverseny
    II.hely:           Tóth Dániel (7.a), Szabó Dániel (7.a), Szabó Bence (6a)
    Kerületi katasztrófavédelmi verseny
    1. hely:      A csapat: Váradi Rebeka, Bara Nikoletta, Habele Kristóf, Schmidt Krisztián
    4. hely:        B csapat:  Kovács Máté, Babai Kristóf, Kovács Ádám, Pataki Patrik
    1. hely:       Középiskolás csapat (szakkörösök, volt tanítványaink):
                                 Bajkuj Richárd, Deme Gábor, Mokánszki Gergő,
                                 Uranchimeg Temuujin
                                                                          Felkészítő tanár:  Stein Ildikó
    Kerületi matematika verseny
    3. hely:    Szabó Bence (6.a)                         Felkészítő tanár:  Stein Ildikó
    4. hely:    Pollák Tímea                                  Felkészítő tanár:  Kármán Pál
    Fővárosi Komplex Rajzverseny
    I. hely :    Berzsák Barka (2.b)   
    8. hely:   Sánta Alexandra (2.a)                           Felkészítő tanár: Halmai Judit
     
    2014. március 17-én a K&H Bank " Vigyáz, Kész, Pénz!" pénzügyi vetélkedőjének Budapest és Pest Megyei regionális középdöntőjében iskolánk KE-FU (Kerékpáros Futárszolgálat) nevű csapata

     4. helyezést ért el (Idén  224 település 350 iskolájából 1081 érvényes pályázat érkezett)

                               Felföldi Tibor (7.a)

                              Pollák Tímea (7.a)
                              Zentai Márk (7.a)
                              Havelant Levente (7.b)
                              Staudinger Bence (7.b)
                                                                      Felkészítő tanár:  dr. Borbélyné Vidra Ágnes
                                                                                                     Kármán Pál

    Bendegúz  országos matematika  levelezős verseny 

    2013/2014-es  tanév   I. félév  
    arany fokozat    Boda Márkó (2.a)            Felkészítő tanár:   Tóthné Hömöstrei Andrea
    arany fokozat     Bata Dorina  (5.b)        Felkészítő tanár:   Wirth Tímea
    Irodalom, szövegértés  országos levelezős verseny
    I. félév:
    arany fokozat    Wirth Gergő  (1.b)       Felkészítő tanár:    Kosztyó Erika
    Országos környezetismeret levelezős verseny I. félév:
    ezüst fokozat   Wirth Gergő (1.b)        Felkészítő tanár:    Kosztyó Erika
     

    Iskolai szavalóverseny

    1-2.o.   1.  Nagy Jázmin  (2.a)                 Felkészítő tanár:   Tóthné Hömöstrei Andrea
                 2. Gerhauser Viktória  (1.a)         Felkészítő tanár:    Fabók Endréné
                 3. Füredy Réka  (1.a)                  Felkészítő tanár:    Fabók Endréné
     
                Különdíj: Zsirai Ádám  (1.b)        Felkészítő tanár:     Kosztyó Erika
     
    3-4.o.   1. Domján Minka   (4.b)            Felkészítő tanár:     Kelemenné Baráth Ildikó
                 2. Marton Nikolett   (3.a)             Felkészítő tanár:     Prohászkáné Gősi Erzsébet
                 3. Pap Kristóf  (4.a)                    Felkészítő tanár:     Nagy Istvánné
     

    Fővárosi rajzverseny

       1. hely:   Kováts Örs  (5.b)

     13. hely:  Litauszki Bogi  (8.a)

                                                                Felkészítő tanár: Halmai Judit

    Iskolai népdalverseny

    1-2 osztály:
      I. hely: Dudás Szilveszter (2.b) - az országos KELE napi versenyen képviseli  iskolánkat
     II. hely: Hirbik Kevin (2.a)
    III. hely: Balogh Bianka (1.b)
     
    3-4 osztály:
      I. hely: Hélisz Bernadett (4.b)
     II. hely: Marton Nikolett (3.a)
    III. hely: Batizi-Pócsi Zsombor (3.b)
     

    "Tiszta levegő - Mozdulj érte!" című országos rajzpályázaton

          Balázs Fanni (4.a) és Dulovits Petra (4.a) dicsérő oklevelet kapott.

    Az UNICEF és a CAMPONA közös karácsonyi rajzpályázatán

          Kováts Örs munkája bekerült a legjobb 15 rajz közé és elárverezték jótékonysági céllal.

    Kiválasztották, jutalmazták és kiállításon vett részt a Camponában

          Pataki Lili(5.a), Szíjj Zita (5.a) és Tircsi Andrea (5.a) műve

                                                                Felkészítő tanár: Halmai Judit

    Kerületi népdalverseny 2. forduló (Zeneislolások versenye):

    ezüst minősítés: Kovács Ádám - szóló

                                                               Felkészítő tanár: Zádoriné Kovács Orsolya

    Kerületi népdalverseny

    1. forduló:   arany minősítés: Kovács Ádám 6.a  - szóló

                      ezüst minősítés: Kovács Mária 8.a - szóló
                      bronz minősítés: Berta Máté  6.a - szóló, 
                                                 Gyüge Lilien (5.a), Pap Szonja (5.b), Csarni Noémi (5.b) -  kiscsoport kategória
                                                              Felkészítő tanár: Zádoriné Kovács Orsolya

    Kerületi  Alsós szépolvasás
    3. hely Domján M. Lukrécia   (4.b)
                                                               Felkészítő tanár: Kelemenné Barát Ildikó

     

     

    Kerületi partizánlabda

    II. korcsoport   4. hely                    
                                                               Felkészítő tanár: Prohászkáné Gősi Erzsébet

    Kerületi atlétika verseny

     

    I. korcsoport fiú kislabdahajítás

      8.hely     Pfeffer Dániel (2.a)

    10.hely     Dudás Szilveszter (2.b)

     

                                                            Felkészítő tanár: Tóthné Hömöstrei Andrea

                                                                                      Hegyiné Schmidtmayer Hajnalka

    II. korcsoport fiú kislabdahajítás

      4.hely       Petrányi Bence (4.b)

                                                                      Felkészítő tanár: Kelemenné Baráth Ildikó

    I. korcsoport lány kislabdahajtás

          9.hely       Csiffári Zita (4.b)

                                                                            Felkészítő tanár: Kelemenné Baráth Ildikó

     

    III. korcsoport fiú 60 m

    3.hely    Orsai Roland (6.a)

    7.hely    Vincze Barnabás (6.a)

                                                                  Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

     

    III. korcsoport lány 60 m

    3.hely       Bara Nikoletta (6.a)

                                                                  Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

                                                                                                                                 

     

    III. korcsoport lány kislabdahajítás

                 5. hely      Kerecsényi-Nagy Dorina (6.a)     

                 7.hely       Körmendi Laura (5.a)

                                                                       Felkészítő tanár: Fejes Sándorné                                                                   

                                                                                                       Rónai Bernadett

     

    III. korcsoport fiú helyből távolugrás

    5.hely       Orsai Roland (6.a)

    9.hely       Vincze Barnabás (6.a)

                                                                  Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

                             

    III. korcsoport lány helyből távolugrás

    7.hely      Bara Nikoletta (6.a)

            10.hely       Kerecsényi-Nagy Dorina (6.a)

                                                                  Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

     

    III. korcsoport fiú 600 m

    10.hely    Vincze Barnabás (6.a)

                                                                      Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

    III. korcsoport lány 600 m

                  3.hely      Bara Nikoletta (6.a)

                                                                      Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

    IV. korcsoport lány 100 m

    8.hely      Szedlák Nikolett  (8.a)

                                                                       Felkészítő tanár: Rónai BernadettI

    IV. korcsoport fiú kislabdahajítás

             10.hely     Schmidt Krisztián

                                                                              Felkészítő tanár: Rónai BernadettI

    IV. korcsoport lány kislabdahajítás

      5.hely      Váradi Rebeka (8.a)

      9.hely      Varga Gabriella (8.a)

    10.hely    Szedlák Nikolett (8.a)

                                                                         Felkészítő tanár: Rónai Bernadett

    IV. korcsoport fiú helyből távolugrás

    6.hely     Zentai Márk (7.a)

                9.hely      Nemcsák Gergő  (8.a)

                                                                         Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

                                                                                                        Rónai Bernadett

    IV. korcsoport lány helyből távolugrás

              9.hely    Varga Gabriella (8.a)

                                                                         Felkészítő tanár: Rónai Bernadett

    IV. korcsoport fiú 800 m

    5.hely     Zentai Márk (7.a)

                7.hely    Schmidt Krisztián  (7.b)

                                                                             Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

    IV. korcsoport lány 800 m

    8.hely    Szedlák Nikolett (8.a)

                9.hely    Varga Gabriella (8.a)

                                                                              Felkészítő tanár: Fejes Sándorné

     

    IV. korcsoport fiú súlylökés

    6.hely    Schmidt Krisztián (7.b)

                7.hely    Kovács Imre Dávid (8.a)

                                                                               Felkészítő tanár: Rónai Bernadett

    IV. korcsoport lány súlylökés

    6.hely     Váradi Rebeka (8.a)

                7.hely      Váradi Laura (8.a)

                                                                         Felkészítő tanár: Rónai Bernadett

     

    Az Európai Mobilitás Hét alkalmából - a Fejlesztési Minisztérium által kiírt -

      "Tiszta levegő - Mozdulj érte!" című országos rajz- és fotópályázat (közel 2000 beérkezett munka)

     

     fődíjas   Bella Barnabás  8.b                               Felkészítő tanár: Halmai Judit

     

     beszámoó: Büszkeségeink / "Királyi ünneplés"

     

      Sánta Alexandra, 2.a osztályos tanuló a "Bakonyi dinoszauruszok" című országos rajzpályázaton különdíjat nyert.

                                                                                               Felkészítő tanár: Halmai Judit