Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Nyári tábor 2018. - Szilvásvárad
  • Versenyeredmények 2014/2015.

    2014 / 2015-ös tanév versenyeredményei

      Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály

    Felkészítő tanár

     

             
             
             
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 1. Kovács Dániel 8.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 1. Orsai Dominik 5.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 2. Tircsi Andrea 6.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 3. Csiklya Bianka 5.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 3. Szekeres Nikolett 4.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 3. Koréh Kálmán 4.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 4. Tóth Levente 5.a Kármán Pál

     

    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 4. Kovács Lili 5.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 4. Deres Bence 8.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 4. Szabó Dániel 8.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 5. Habele Kristóf 7.b Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 5. Tenke Fanni 6.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 6. Tóth Gergő 8.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 6. Szijj Zita 6.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 6. Szabó Roland 4.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 7. Orsai Roland 7.a Kármán Pál
     
    Országos diákolimpia - BMX Orsz.8. Ladányi Brigitta 4.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz.8. Haraszti Botond 7.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz.8.  Zentai Márk  8.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz.8. Fritz Dániel 5.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 9. Buczi Róbert 7.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 9. Kádár Péter Balázs 6.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 10. Havelant Levente 8.b Kármán Pál

                    

    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 11. Rostás Lajos 6.b Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 11. Tóth Dániel 8.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 12. Pekári Atilla 4.a Kármán Pál
    Országos diákolimpia - BMX Orsz. 12. Bodnár Martin 8.a Kármán Pál
    HEBE  "Spiel und Gewinn!"- FRÜHLING levelezős verseny Orsz. 10. hely

    Pataki Liliána

    Tircsi Andrea

    Szíjj Zita

    6.a Parászka Zsoltné

    Bendegúz

    Matematika verseny 
    Megyei 22. hely Boda Márkó  3.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos környezetismeret levelezős verseny: II. félév arany fokozat Wirth Gergő 2.b Kosztyó Erika

     

    TEKI TOTÓ országos levelezős matematika verseny arany fokozat Bara Nándor 3.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz  országos matematika levelezős verseny: II. félév arany fokozat Boda Márkó 3.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz  országos matematika levelezős verseny: II. félév ezüst fokozat Zsirai Ádám 2.b Kosztyó Erika
    Bendegúz  országos matematika levelezős verseny: II. félév ezüst fokozat  Pap Kristóf 5.a Wirth Timea
    Bendegúz  országos matematika levelezős verseny: II. félév bronz fokozat Németh Gergő 2.a Fabók Endréné
    HEBE - Play and Win! Orsz. 5. hely

    Czinege Tamás

    Kováts Örs

    6.b György Erika

    Budapesti Diáksport

    Szövetség és a

    Természetbarát Sportszövetség által

    rendezett természetjáró túrapontverseny

    Főv. 9. hely Szabó Bence 7.a  

    Budapesti Diákolimpia -

    Sportlővészet

    Főv. 1. hely

    Szabó Bence

    Tóth Dániel

    Tóth Levente

    7.a

    8.a

    5.a

     

     Budapesti Diákolimpia -     Főv. 1. hely        Tóth Dániel                      8.a

    Sportlővészet

    Budapesti Diákolimpia - Sportlővészet Főv. 3. hely Szabó Bence 7.a  
    HEBE - Időutazó 5 fordulós levelezős verseny

    Orsz. 10. hely
     

    Czinege Tamás

    Smid László

    6.b Parászka Zsoltné
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 1. hely Kovács Dániel  8.a Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 1. hely Orsai Dominik 5.a Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 2. hely Tircsi Andrea 6.a Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 3. hely Koréh Kálmán 4.a Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 3. hely Szekeres Nikolett 4.a Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 3. hely Csiklya Bianka 5.a Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 4. hely Deres Bence 8.a
    Kármán Pál
    BMX Diákolimpia budapesti területi verseny 4. hely Tóth Levente 5.a Kármán Pál

     

     MEDVE

    Matematika Csapatverseny

    (Budapest és környéke)

    176 bocs kategóriájú csapatból

    15. hely

    Kovács Szilárd 

    Pap Kristóf

    Szilágyi Bence

    5.a

    5.a

    5.b

    Wirth Timea

                   

     MEDVE

    Matematika Csapatverseny

    (Budapest és környéke)

    176 bocs kategóriájú csapatból

     

    48. hely
    Pataki Liliána

    Szijj Zita

    Tircsi Andrea

    6.a

    6.a

    6.a
     

    Wirth Timea
    Bendegúz Környezetismeret Megyei 21. hely Wirth Gergő 2.b Kosztyó Erika
    Bendegúz Matematika verseny Megyei 13. hely Bata Dorina 6.b Wirth Timea
    Bendegúz Matematika verseny Megyei 13. hely Pap Kristóf 5.a Wirth Timea

    Kele Nap országos verseny

    Kele Nap országos verseny

    Orsz. 2. hely

    Orsz. 1. hely

    iskolánk (összesítésben)

    Boros Nárcisz

    1.b Somfalvai Krisztina
    Kele Nap országos verseny Orsz. 1. hely Boda Márkó 3.a Halmai Judit
    Kele Nap országos verseny Orsz. 1. hely Ladics Lőrinc 5.b Wirth Timea
    Kele Nap országos verseny Orsz. 2. hely Kovács Ádám 7.a Zádoriné Kovács Orsolya

     Kele Nap országos verseny     Orsz. 3. hely       Marton Nikolett              4.a            Pintér Katalin

    Kele Nap országos verseny Orsz. 3. hely Domján Pál 3.b Taraczközi  Ferencné
    Kele Nap országos verseny Orsz. különdíj Pap Szonja 2.b Wirth Timea
    Kele Nap országos verseny Orsz. különdíj Wirth Gergő 2.b Wirth Timea
    ÖKO-tudatos Alkotók Verseny Kerületi 3. hely Bata Dorina 6.b Wirth Timea
    ÖKO-tudatos Alkotók Verseny Kerületi 3. hely Zentai Eszter 7.b dr. Borbélyné Vidra Ágnes

     

    ÖKO-tudatos Alkotók Versenye Ker. különdíj Bábel Kitti 7.a Wirth Timea
    ÖKO-tudatos Alkotók Versenye Ker. különdíj

    Kinka Petra

    Boda Márkó

    Dudás Szilveszter

    3.a

    3.a

    3.b

    Halmai Judit
    I. Pixelhobby kiállítás és vers. Kiemelt fődíjas   7.b Stein Ildikó
    Kerületi matematika verseny Kerületi 2. hely Haraszti Nimród 5.a Wirth Timea
    Kerületi matematika verseny Kerületi 4. hely Szabó Bence 7.a Stein Ildikó

     

    Fővárosi prózamondó verseny Fővár. 2. hely Haraszti Botond 7.a Lakatosné Milák Ágnes
    Fővárosi Szépíró Verseny Fővár. 4. hely Kovács Renáta 8.b Bojtárné Darázsi Nikolett

    Kerületi történelem verseny

    "Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc"

    Kerületi 1. hely

    Bíró Viktória

    Habele Kristóf

    Rafael Szabolcs

    Zentai Eszter

    7.b Főzőné Kovács Klára
    Kerületi prózamondó verseny Kerületi 1. hely Haraszti Botond 7.a Lakatosné Milák Ágnes
             
    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    matematika

    ARANY fokozat

    Zsirai Ádám 2.b Kosztyó Erika
    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    matematika

    ARANY fokozat

    Boda Márkó 3.a Tóthné Hömöstrei Andrea 
    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    matematika

    BRONZ fokozat

    Németh Gergő Ádám 2.a Fabók Endréné
    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    matematika

    ARANY fokozat

    Wirth Gergő 2.b Kosztyó Erika
    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    környezetismere

    ARANY fokozat

    Wirth Gergő  2.b Kosztyó Erika

    Bendegúz Levelezős Verseny        anyanyelv            Wirth Gergő                    2.b         Kosztyó Erika

    I.félév                                      ARANY fokozat

    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    matematika

    ARANY fokozat

    Pap Kristóf 5.a Wirth Timea
    Bendegúz Levelezős Verseny I.félév

    matematika

    ARANY fokozat

    Bata Dorina 6.b Wirth Timea
    Bolyai Matematika Csapatvers.

    Kerületi 3. hely

    Területi 28.hely                          

    Szijj Zita

    Pataki Liliána

    Kereszturi Árpád

    Smid László

    6.a

    6.a

    6.b

    6.b

    Wirth Timea
    Fővárosi rajzverseny Fővárosi 7.hely Biró Viktória 7.b Halmai Judit
    Kerületi rajzverseny Kerületi 1. hely Kováts Örs 6.b Halmai Judit

     

    Kerületi rajzverseny Kerületi 2. hely Biró Viktória 7.b Halmai Judit
    Kerületi rajzverseny Kerületi 3. hely Szilagyi Bence 5.b Halmai Judit
    Kerületi rajzverseny Kerületi 3. hely Berzsák Barka 3.b Halmai Judit
    Kerületi népdalverseny  Ker. Arany / szóló Hélisz Bernadett 5.b Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny  Ker.  Ezüst /szóló Szilágyi István Bence 5.b Zádoriné Kovács Orsolya

     

    Kerületi népdalverseny  Ker. Ezüst / csoport

    "Ragyogó csillagok"

    Csiffári Zita

    Hélisz Bernadett
    Rostás Gyöngyi
    Szilágyi István Bence
     Sztupkay Bernadett
    5.b Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny  Ker.  Bronz/szóló Gyüge Lilien 6.a Zádoriné Kovács Orsolya
    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 1. hely Kohl Kitti 7.a Bojtárné Darázsi Nikolett
    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 2. hely Felkai Bendegúz 2.a Hegyiné S. Hajnalka
    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 2. hely Győr Noémi 4.b Rábel Krisztina

     

    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 3. hely Gábor Kiara 2.b Hegyiné S. Hajnalka
    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 3. hely Antal Dávid 3.b Hegyiné S. Hajnalka
    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 3. hely Bondor Richard 6.b Rábel Krisztina
    SNI, BTM szépíró verseny Kerületi 3. hely Kovács Renáta 8.b Bojtárné Darázsi Nikolett

    "Karácsonyi angyalok"

    Angyalváró rajzpályázat

    Országos

            1.hely

    Bíró Viktória
     

    7.b

     

    Halmai Judit

     

     

    Országos

             3. hely

    Simon Evelin

    Vincze Barnabás
     

    5.a

    7.a
     

    Halmai Judit

     

     

    HEBE - országos

    német levelező verseny

    "Weihnachten"

     

     

     

    Országos

            15.hely

     


     

    Fogarasi Boglárka

    Bitter Dzsenifer

    Pataki Lilian

    Tircsi Andrea

    Szíjj Zita

     

    5.b

    6.a

     

     

     

     

    Parászka Zsoltné

     

     

     

     

     

    Bólyai matematika

    csapatverseny

     

    Területi

              20. hely

     

    Kerületi 4. hely

    Bara Nikolett

    Haraszti Botond

    Szabó Bence

    Pataki Patrik     

    7.a

     

     

     

    Stein Ildikó