Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • Versenyeredmények 2015/2016-os tanév

    2015 / 2016-os tanév versenyeredményei

      Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály

    Felkészítő tanár/ edző

    Magyarország 2016. Évi Országúti Bajnoksága Bonyhád

    Országos

    III. hely

    Tircsi Andrea 7.a  

    Kerékpár

    Egyéni Időfutam

    Országos Bajnokság

    Országos

    II. hely

    Tircsi Andrea 7.a  
    Spiel und Gewinn! - országos NÉMET levelezőverseny - HEBE csapat

    Országos

    31. hely

    Szíjj Zita

    Tircsi Andrea

     

    7.a Parászka Zsoltné

     

    Kerületi "Föld Napja" verseny

    Kerületi

    III. hely

    Buczi Róbert

    Kovács Dániel

    Vincze Barnabás

    Zentai Eszter

    8.a

    8.a

    8.a

    8.b

    Honfi Zsuzsanna

    Európai Mobilitási

    Hét Kreatív Pályázat

    Országos

    különdíjas

    Szilágyi Bence 6.b Halmai Judit
    "Csodálatos barlangvilág" országos rajzpályázat

    Országos

    II. hely

    Szücs Ribina 5.b Halmai Judit

     

    8. Gyermek ARC rajzpályázat kiválasztottja több ezer alkotás közül és rajzából óriás plakát készült, amit a Millenárison kiállítottak

    Országos

    különdíjas

    Boda Márkó 4.a Halmai Judit
    Kerületi Walt Disney rajzpályázat

    Kerületi

    különdíjas

    Szabó Tünde 6.b Halmai Judit
    Kerületi Walt Disney rajzpályázat

    Kerületi

    különdíjas

    Bulyovcsity Klaudia 6.b Halmai Judit
    Kerületi "Föld Napja" rajpályázat

    Kerületi

    I. hely

    Szabó Tünde 6.b Halmai Judit
    Kerületi "Föld Napja" rajpályázat

    Kerületi

    II. hely

    Szilágyi Bence  6.b Halmai Judit

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    2. hely

    Kovács Dominik Imre 8.b  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    2. hely

    Tircsi Andrea 7.a  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    4. hely

    Szekeres Nikolett 5.a  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    4. hely

    Tamók Áron 3.a  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    4. hely

    Szíjj Zita 7.a  

     

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    4. hely

    Kinka Petra 4.a  

     

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    5. hely

    Mező Bendegúz
    5.b
     

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    5. hely

    Kovács Eszter 3.a  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    5. hely

    Haraszti Nimród 6.a  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    6. hely

    Tóth Levente 7.a  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    6. hely

    Rostás Lajos 7.b  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    7. hely

    Szilágyi István Bence 6.b  

    Országos

    BMX Diákolimpia

    Országos

    7. hely

    Szilágyi Dávid 4.a  
    Teki-Totó orsz. levelezős matematika verseny

    Országos

    arany fokozat

    Bara Nándor 4.a

    Tóthné

    Hömöstrei Andrea

    Bendegúz  orsz levelezős környezetismereti verseny II. félév

    Országos

    arany fokozat

    Nagy Krisztián 4.a

    Tóthné

    Hömöstrei Andrea
     

    Fővárosi Ifjúsági

    Katasztrófavédelmi Verseny (Középiskolai kat.)
    Fővárosi

    10. hely

    Deme Gábor

    Mokánszkí Gergő

    Uranchimeg Temuujin

    Váradi Rebeka

    11.o.

    11.o

    11.o

    10.o
    Stein Ildikó

     

    Kerületi Ifjúsági

    Katasztrófavédelmi Verseny (Középiskolai kat.)

    Kerületi

    II. hely

    Deme Gábor

    Mokánszkí Gergő

    Uranchimeg Temuujin

    Váradi Rebeka

     

    11.o.

    11.o

    11.o

    10.o
     

    Stein Ildikó

    Fővárosi Ifjúsági

    Katasztrófavédelmi Verseny (Általános iskolai kat)

    Fővárosi

    10. hely

    Bara Nikoletta

    Habele Bence

    Kovács Ádám

    Pataki Patrik

    8.a

    8.b

    8.a

    8.o.

    Stein Ildikó

    Kerületi Ifjúsági

    Katasztrófavédelmi Verseny (Általános iskolai kategória)

    Kerületi

    I. hely

    Bara Nikoletta

    Habele Bence

    Kovács Ádám

    Pataki Patrik

    8.a

    8.b

    8.a

    8.o.

    Stein Ildikó

    Kerületi Ifjúsági

    Katasztrófavédelmi Verseny (Általános iskolai kategória)

    Kerületi

    III. hely

    Szabó Bence

    Szilágyi Bence

    Sztupkay Bernadett

    Varga Viktória

    7.b

    6.b

    6.b

    7.a

    Stein Ildikó
    TIKA kupa Magyar bajnokság kf. 32 kg

    Országos

    3. hely

    Felkai Bendegúz 3.a  
    Országos kf. 35 kg

    Országos

    2. hely

    Felkai Bendegúz 3.a  
    Play and Win! Országos angol levelezőverseny, csoportos (115 csoport közül)

    Országos

    16. hely

    Haraszti Nimród

    Pap Kristóf

    Szücs Fülöp

    6.a György Erika
    Országúti Hajdú-Főnix Kupa Debrecen, Magyar Kupa

    Országos

    II. hely

    Tircsi Andrea 7.a  
    Kerületi matematika verseny

    Kerületi

    I. hely

    Haraszti Nimród 6.a Wirth Timea
    Bendegúz Tudásbajnokság megyei verseny (75 diák)

    Megyei

    II. hely

    Wirth Gergő 3.b Kosztyó Erika
    Teki Totó matematika levelezős verseny ARANY fokozat Wirth Anna 1.a Horváthné Juhász Éva
    Teki Totó matematika levelezős verseny EZÜST fokozat Wirth Gergő 3.b

    Némethné

    Radó Eszter

    Időutazó - országos TÖRTÉNELMI levelezőverseny - HEBE csapat

    Országos

    12. hely

    Szabó Bence

    Kereszturi Árpád

    7.b

    7.b

    Parászka Zsoltné
    Időutazó - országos TÖRTÉNELMI levelezőverseny - HEBE csapat

    Országos

    16. hely

    Papp Szonja

    Szegfű Anett

    Varga Viktória

    7.b

    7.b

    7.a

    Parászka Zsoltné
    Vermes Miklós Fizika verseny (16 főből)

    Regiónális

    10. hely

    Szíjj Zita 7.a

    dr. Borbélyné

    Vidra Ágnes

     

    Vermes Miklós Fizika verseny (16 főből)

    Regiónális

    8. hely

    Staudinger Máté 7.a

    dr. Borbélyné

    Vidra Ágnes

    Vermes Miklós Fizika verseny (16 főből)

    Regiónális

    10. hely

    Szabó Bence 7.b

    dr. Borbélyné

    Vidra Ágnes

    Vermes Miklós FIZIKA verseny - kísérletezés kategória

    Regiónális

    I. hely

    Szíjj Zita

    Staudinger Máté

    Szabó Bence

    7.a

    7.a

    7.b

    dr. Borbélyné

    Vidra Ágnes

    Leány diákolimpi II-III. korcsoport bronz Kádár Eszter Luca 5.a  

    Csapat Budapest

    bajnokság (csapat)

    Fővárosi

    I. hely

    Kádár Balázs Péter 7.a  
    2016. évi területi kötöttfogású  Budapest bajnokság

     

    III. hely

    Kádár Balázs Péter 7.a  
    Nemzetközi gyermek és diák I. szabadfogás

    Nemzetközi

    II. hely

    Kádár Balázs Péter 7.a  
    Diák I-es szabadfogású országos bajnokság

    Országos

    V. hely

    Kádár Balázs Péter 7.a  
    Serdülő szabadfogású Budapest bajnokság

     

    Fővárosi

    III. hely

    Kádár Balázs Péter 7.a  

    Hódos Imre

    emlékverseny Hajdúnánás kötöttfogású birkozás

    I. hely Kádár Balázs Péter 7.a  

     

    Skultéty Sándor

    nemzetközi

    szabadfogású emlékverseny

    Nemzetközi

    II. hely
     

    Kádár Balázs Péter 7.a  

    Skultéty Sándor

    nemzetközi

    szabadfogású emlékverseny 

    Nemzetközi

    III. hely
    Kádár Eszter Luca 5.a  

    Kele Nap (levelezős verseny)

    1-2 osztály ILLUSZTRÁCIÓ

    Országos

    II. hely

    Bókai Bence 1.a

    Tircsiné

    Danics Erzsébet

    Kele Nap (levelezős verseny)

    3-4 . osztály ILLUSZTRÁCIÓ

    Országos

    II. hely

    Wirth Gergő 3.b Csák Éva

    Kele Nap (levelezős verseny) 3-4 . osztály ILLUSZTRÁCIÓ

    Országos

    III. hely

    Kovács Eszter 3.a Csák Éva

    Kele Nap (levelezős verseny) FOTÓ

    Országos

    III. hely

    Ladics Lőrinc 6.b Wirth Timea

    Kele Nap (helyszíni verseny) RAJZ verseny

    Országos

    III. hely

    Szilágyi Dávid 4.a Halmai Judit

    Kele Nap (helyszíni verseny) VERSMONDÓ verseny
     

    Országos

    III. hely

    Sztupkay Bernadett 6.b

    Lakatosné

    Milák Ágnes

    XV. Nádasdy kupa Sárvár szabadfogású birkozás l.hely Felkai Bendegúz 3.a  
    Popori Otto emlékverseny Baja szabadfogású birkozás l.hely Felkai Bendegúz 3.a  

     

    Nemzetközi kötöttfogás Hodonin 35kg

    Nemzetközi

    lll.hely

    Felkai Bendegúz 3.a  

    Budapesti Bajnokság,

    Nyiltirányzékú légpuska 20 lövés

    Fővárosi

    1. hely

    Szabó Bence 8.a  

    Fővárosi

    komplex rajzverseny

    Fővárosi

    10. hely (40 főből)

    Sánta Alexandra 4.a Halmai Judit

    Fővárosi

    komplex rajzverseny

    Fővárosi

    11. hely (40 főből)

    Wirth Gergő 3.b Csák Éva

    Fővárosi

    komplex rajzverseny

    Fővárosi

    16. hely (40 főből)

    Berzsák Barka 4.b Csák Éva

    Fővárosi

    komplex rajzverseny

    Fővárosi

    16. hely (40 főből)

    Boda Márkó 4.a Halmai Judit

    Fővárosi

    komplex rajzverseny

    Fővárosi

    16. hely (40 főből)

    Szilágyi Dávid 4.a Halmai Judit

    Fővárosi

    komplex rajzverseny

    Fővárosi

    19. hely (40 főből)

    Szilágyi Bence 6.b Halmai Judit
    Diákolimpia

    Országos

    5. hely

    Felkai Bendegúz 3.a Balogh Ferenc
    Hevesy György Kémiaverseny

    Fővárosi

     30. hely

    (96 diákból)

    Szíjj Zita 7.a Wirth Timea

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

    országos vetélkedő 

    regionális középdöntő

    4. hely

    Csiffári Zita

    Sztupkay Bernadett

    Szilágyi Bence
     

    6.b

     

    Wirth Timea

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

    vetélkedő 

    2.fordulóba a levelezős feladatoknál bejutottak Tircsi Andrea
    Szijj Zita
    Szabó Bence

    7.a

    7.a

    7.b

    Wirth Timea

        

    Kaán Károly Természet- és Környezetismereti verseny

    Kerületi

    2. hely

    Wolf Ferenc 5.a Fejes Sándorné
    Bp-i Diák csapatbajnokság I.hely Felkai Bendegúz   3.a  
    Bp.Bajnokság egyéni kf.32kg I. hely Felkai Bendegúz   3.a  
    Hódos Imre emlékverseny Hajdúnánás kötöttfogású birkozás 32kg I. hely Felkai Bendegúz   3.a  
    Bendegúz Országos 
    Levelezős Verseny  I. félév   környezetismeret
    ARANY fokozat Nagy Krisztián 4.a

    Tóthné

    Hömöstrei Andrea

    Kerületi szépíróverseny

    SNI, BTM

    Kerületi

    1. hely

    Lang Jázmin 2.a

    Hegyiné

    Schmidmayer Hajnalka

    Kerületi szépíróverseny

    SNI, BTM

    Kerületi

    2. hely

    Kollár Lili 2.a

    Hegyiné

    Schmidmayer Hajnalka

    Kerületi szépíróverseny

    SNI, BTM

    Kerületi

    3. hely

    Pethő Diána 2.b

    Hegyiné

    Schmidmayer Hajnalka

    Kerületi Hevesy György Kémia Verseny

    Kerületi

    1. hely

    Szíjj Zita 7.a Wirth Timea

    Kerületi szépíróverseny

    SNI, BTM

    Kerületi

    1. hely

    Simon Evelin 6.a

    Bojtárné

    Darázsi Nikolett

     

    SNI, BTM kerületi

    szépíróverseny

    Kerületi

    1. hely

    Bíró Viktória 8.b

    Bojtárné

    Darázsi Nikolett

    SNI, BTM kerületi

    szépíróverseny

    Kerületi

    3. hely

    Szekeres Nikolett 5.a

    Bojtárné

    Darázsi Nikolett

    SNI, BTM kerületi

    szépíróverseny

    Kerületi

    3. hely

     Bondor Richard 7.b Simon Szabina

    Kerületi népdalverseny

    5-6 osztályos korcsoport

    Ezüst minősítés

     Fekete rigók csapata:

       Ládonyi Brigitta

       Németh Kitti

       Takács Tünde

       Tóth Gergő

       Wolf Ferenc

     

    5.a

    5.a

    6.b

    5.b

    5.a

    Zádoriné

    Kovács Orsolya

    Kerületi népdalverseny

    szóló kategória

    Bronz minősítés Wolf Ferenc 5.a

    Zádoriné

    Kovács Orsolya

    Kerületi népdalverseny

    szóló kategória

    Bronz minősítés Szilágyi István Bence 6.b

    Zádoriné

    Kovács Orsolya

    Karate /kata  Kerületi II.hely Wirth Gergő 3.b  
    Karate /kumite Kerületi III.hely Wirth Gergő 3.b  

    XIII. Hódos Imre

    Emlékverseny

    III. hely Barta Dominik 3.a  

    Kerületi sakkbajnokság

    IV. korcsoport

    Kerületi

    I. hely

     

    Szíjj Zita 7.a Balog Gábor

    ESMTK Évadzáró Kupa        Budapest              Felkai Bendegúz            3.a

                                                  I. hely

    Kertváros Kupa (birkózás)

    Budapesti

    I. hely

    Felkai Bendegúz 3.a  
    Kerékpáros Magyar Kupa összetett

    Országos

    VI.hely

    Tircsi Andrea 7.a  
    Országos Kőbányai Bringapark Kupa

    Országos

    V.hely

    Tircsi Andrea 7.a  
    Kőbányai Bringapark Kupa Országos III.hely Tircsi Andrea 7.a Dobos Anita
    Kerékpár Pálya OB

    Országos

    II. hely

    KSI szakosztály

    Tircsi Andrea 7.a Dobos Anita
    Skultény Sándor Nemzetközi Szabadfogású Emlékverseny

    Nemzetközi

    III. hely

    Kádár Luca 5.a  

    Kerületi matemetika

    csapatverseny

    Kerületi

    1. hely

    Gábor János

    Földi Kristóf

    Wirth Gergő

    Németh Gergő

     

    3.b

    3.b

    3.b

    3.a

     

    Némethné Radó Eszter

     

    Fabók Endréné

    Kerületi matemetika

    csapatverseny

    Kerületi

    4. hely

    Kovács Eszter

    Udvaros Veronika

    Gelányi Cesnge

    Sreck Cintia

    3.a

    3.a

    3.a

    3.a

    Fabók Endréné

    Komodo Kupa karate verseny

    kata kategória:

    shiko dachi kategória:

    Fővárosai

    3. hely

    3. hely

     

    Wirth Gergő

    WirthAnna

     

    3.b

    1.a

     
    Kertvárosi Kupa  szabadfogású

    birkózás                

    1. hely Felkai Bendegúz 3.a  

     Kertvárosi Kupa  szabadfogású

    birkózás                                 2. hely                       Barta Dominik                3.b

    Országos Postaverseny 2015

    Országos

    5. hely
     

    Szabó Bence 8.a  

    2015/2016. TANÉVI
    SPORTLÖVŐ DIÁKOLIMPIA® ORSZÁGOS DÖNTŐ

    Nyíltirányzékú Légpuska 20 lövéses - Fiú "a" kategória - CSAPAT

    Országos

    3. hely

    Szabó Bence 8.a  

    2015/2016. TANÉVI
    SPORTLÖVŐ DIÁKOLIMPIA® ORSZÁGOS DÖNTŐ

    Nyíltirányzékú Légpuska 20 lövéses - Fiú "a" kategória - EGYÉNI

    Országos

    10. hely

    Szabó Bence 8.a  
    Szabadfogású Budapest Bajnokság

    Budapesti

    I. hely

    Barta Dominik 3.b

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Nemzetközi Kötöttfogású birkozó bajnokság

    Nemzetközi

    I. hely

    Barta Dominik 3.b

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    ESMTK Gála

    Budapesti

    I. hely

    Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Sallai László Emlékverseny V. hely Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Nemzetközi Szabadfogású Verseny

     

    Nemzetközi

    V. hely

    Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Klauz László Emlékgála I. hely Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Munkácsy Dezső Emlékverseny III. hely Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

     

    Budapest Bajnokság BVSC kupa I. hely Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Bükkfürdő Kupa I. hely Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Skultéty Sándor Emlékverseny I. hely Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    Budapesti Diákolimpia Emlékverseny

    Nyiltirányzékú légpuska 20 lövés

    Budapesti

    I. hely

    Szabó Bence 8.a  

    2015. évi Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap  kreatív pályázata

     

    Különdíj Wirth Gerő 3.b Halmai Judit
    Nyuszi kupa I. hely Barta Dominik 3.b  

    Szalontai Zoltán

    Emlékverseny MVSI-kupa

    III. hely Barta Dominik 3.b  

    Klauz László Birkozó

    Emlékverseny

    III. hely Barta Dominik 3.b  

     

    Sillai László Nemzetközi utánpotlás Kötött- és Szabadfogású Emlékgála

    Nemzetközi

    III. hely

    Barta Dominik 3.b  
    Szabadfogású birkózás Budapest Bajnokság

    Különdíj

    Barta Dominik 3.b  
    Szabadfogású birkózás Budapest Bajnokság

    Budapesti

    I. hely

    Felkai Bendegúz 3.a

    Balogh Ferenc

    Julian Xigue Gonzales

    2015. évi Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap  kreatív pályázata

      Országos

      fődíj
     

    Sánta Alexandra 4.a Halmai Judit
    2015. évi Európai Mobilitási Hét és Autómentes Nap  kreatív pályázata

      Országos

      különdíj
     

    Szilágyi Dávid 4.a Halmai Judit