Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Nyári tábor 2018. - Szilvásvárad
  • 2016/2017-es tanév

     

     

     

    2016 / 2017-es tanév versenyeredményei

      Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

     

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár
    Kerületi atlétikaverseny 
    lány csapat III. korcsop.

    Kerületi 

       3. hely

    Sánta Alexandra

    Kinka Petra

    Nagy Jázmin

    Kibak Inessa

    Smid Alexandra

    5.a

    5.a

    5.a

    5.b

    6.b

    Fejes Sándorné

    Rónai Bernadett

    Kerületi atlétikaverseny 
    lány csapat IV. korcsop.

     Kerületi 

       3. hely

    Balázs Fanni

    Csiklya Bianka

    Dulovics Petra

    Tircsi Andrea

    Gáspár Blanka

    7.a

    7.a

    7.a

    8.a

    8.a

     Rónai Bernadett

     Molnár Róbert

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

    pénzügyi vetélkedő 

    országos döntő

    Országos

    VI. hely

    Gábor János 
    Gelányi Csenge
    Kovács Eszter Liliána 
    Wirth Gergő Zsombor
    4.b
    4.a
    4.a
    4.b
    Némethné Radó Eszter
    Bendegúz Országos
    Levelező Verseny
    (Szövegértés) II. félév

     arany fokozat 

     Gelányi Csenge  4.a Fabók Endréné
    Bendegúz Országos
    Levelező Verseny
    (Szövegértés) II. félév
    ezüst fokozat

     

     Gál Lívia

     4.a Fabók Endréné
    Bendegúz Országos Levelező verseny
    matematika  
     arany fokozat   Csontos Norbert  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Országos Levelező verseny
    környezetismeret 
     arany fokozat   Csontos Norbert  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Országos Levelező verseny
    matematika 
     arany fokozat   Kaszab Lázár Bonifác 1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Országos Levelező verseny
    matematika 
     arany fokozat   Nagy Péter Zalán  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Országos Levelező verseny matematika   ezüst fokozat  Szöllősi Júlia   1.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Országos Levelező verseny
    környezetismeret 
     arany fokozat   Oszlányi Alexandra Luca  1.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Fővárosi Rajzversenyen 

    Fővárosi 

     15. hely

     Szöllősi Júlia

    1.a

    Halmai Judit

    Csák Éva

    Fővárosi Rajzversenyen 

     Fővárosi 

     21. hely

     Oszlányi Luca   1.a

    Halmai Judit

    Csák Éva

    Bendegúz Országos
    Levelező verseny
    környezetismeret
     arany fokozat  Kun-Bandi Hanna  3.a Szakálné
    Ürmös Gabriella
    Bendegúz Országos
    Levelező verseny
     
    matematika

     

     arany fokozat

     Kun-Bandi Hanna  3.a Szakálné
    Ürmös Gabriella
    Bendegúz Országos Levelező verseny
     
    matematika
     bronz fokozat  Kővári Ádám   3.a Szakálné
    Ürmös Gabriella
    "Csepel Sziget Ifjú tehetségei" képzőművészeti pályázat Külőndíj Szilágyi Bence  7.b  Halmai Judit 
    "Csepel Sziget Ifjú tehetségei" képzőművészeti pályázat  Külőndíj

    Kovács Szilárd

    Felföldi Levente

    7.a

    7.a
    7.b

     Halmai Judit 
    "Csepel Sziget Ifjú tehetségei" képzőművészeti pályázat  Fődíj   Fazeskas Dominik  7.b Halmai Judit 

    Európai Mobilitási Hét

    országos rajzpályázat 

     Országos

     Külőndíj

     Baksa Mátyás  8.b Halmai Judit 
    Hebe-országos levelezőverseny német Országos
    I. hely
     Boda Márkó 5.a Parászka Zsoltné
    Hebe-országos levelezőverseny német

    Országos

    II. hely

    Wirth Gergő 4.b Parászka Zsoltné
    Hebe-országos levelezőverseny német

    Országos

    IV. hely

     Kibak Inessa  5.b Parászka Zsoltné
    Hebe-országos levelezőverseny német

    Országos

    11. hely

    Tircsi Andrea

    Szíjj Zita

    8.a  Parászka Zsoltné
    Hebe-országos levelezőverseny csapat történelem Országos
    II. hely

    Kovács Örs

    Szabó Bence

    8.b Parászka Zsoltné

    Hebe-országos levelezőverseny egyéni történelem (48 versenyző)

    Országos
    13. hely 
    Boda Márkó 5.a Parászka Zsoltné

    Hebe-országos levelezőverseny  egyéni történelem (48 versenyző)

    Országos
    22. hely 
     Békési Bence  6.b Parászka Zsoltné
    Hebe-országos levelezőverseny  csapat történelem (66 csapat) Országos
    22. hely 

    Batizi - Pócsi Zsombor

    Bencze Patrik

    Sebők Bálint

     6.b Parászka Zsoltné
    TEKI-TOTÓ
    matematika

    Országos

    BRONZ fokozat

    Wirth Gergő  4.b Wirth Timea
    TEKI-TOTÓ környezetismeret

    Országos

    EZÜST fokoz

    Wirth Gergő  4.b Wirth Timea
    TEKI-TOTÓ
    matematika

    Országos
    ARANY fokozat

    Wirth Anna 2.a Wirth Timea
    TEKI-TOTÓ környezetismeret

    Országos

    BRONZ fokozat

     Wirth Anna 2.a Wirth Timea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév
    környezetismeret

    Országos

     arany minősítés

     Nagy Krisztián 5.a  
    Kerületi Atlétika
    Bajnokság
    egyéni összetett verseny

     Kerületi 

       5. hely

    Puskás Alíz    5.a   Fejes Sándorné

    Kerületi Atlétika
    Bajnokság összetett csapatverseny; 
    I. kcs. lány csapat 

     Kerületi 

        III. hely

    Fogarasi Angelika

    Tóth Zsanett 

    Berzsák Boróka

    Gyurina Linett

    Ajtai Karolina

    2.a

    2.a

    2.b

    2.b

    3.b

     Tircsiné Danics Erzsébet

     Tircsiné Danics Erzsébet

     Lugosiné Szűcs Mária

     Lugosiné Szűcs Mária

     Kelemenné Baráth Ildikó

    Bendegúz megyei döntő;

     környezetismeret 

     Megyei 

      4. hely

    Wirth Gergő  4.b  Némethné Radó Eszter
    Bendegúz megyei döntő;

     környezetismeret 

     Megyei 

       8. hely

    Csontos Norbert 1.a Tóthné Hömöstrei Andrea

    Bendegúz megyei döntő;

    matematika

     Megyei

       5. hely

    Csontos Norbert  1.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév
    környezetismeret

    Országos

     arany minősítés

    Oszlányi Alexandra Luca  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév
    környezetismeret

    Országos

     arany minősítés

     Csontos Norbert  

    1.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév  matematika

    Országos

     arany minősítés

     Csontos Norbert  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév  matematika

    Országos

     arany minősítés

    Kaszab Lázár Bonifác  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév  matematika

    Országos

     arany minősítés

    Nagy Péter Zalán  1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz országos
    levelező verseny;
    I.félév  matematika

     Országos

     arany minősítés

    Szöllősi Júlia
     1.a Tóthné Hömöstrei Andrea
    Fővárosi Katasztrófavédelmi Verseny 

    Budapesti

       VIII. hely

    Szabó Bence cs.k.

    Szilágyi Bence

    Sztupkay Bernadett

    Pataki Lillána

    8.b

    7.b

    7.b

    8.a

    Stein Ildikó
    Kerületi matematika verseny

    Kerületi 

    I. hely

     Boda Márkó  5.a  Stein Ildikó
    Magyar Istenes Versek Szavalóverseny

    Budapesti

       I. hely

     Szabó Lilla 4.a  Fabók Endréné
    Magyar Istenes Versek Szavalóverseny

     Budapesti

       III. hely

     Sztupkai Bernedett 7.b  Fabók Endréné
    Magyar Istenes Versek Szavalóverseny  Közönségdíj  Sztupkai Bernedett 7.b  Fabók Endréné

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
       III. hely

    rajz

     Németh Vivien 1.a   Halmai Judit 

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      I. hely

    rajz

     Wirth Gergő  4.b  

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      I. hely

    rajz

     Kinka Petra 5.a Halmai Judit 

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

     Országos
      I. hely

    rajz

     Kováts Örs   8.a Halmai Judit 

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      I. hely

    népdal

     Ökrös Vanessza  5.b Zádoriné Kovács Orsolya

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      II. hely

    rajz
     Sánta Alexandra  5.a Csák Éva

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      II. hely

     fotó

    Wirth Gergő 4.b Wirth Timea

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      III. hely

    irodalmi pályázat

    Bogdán Máté  3.a  Szakálné Ürmös Gabriella

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

     Országos
      III. hely

    irodalmi pályázat

    Wirth Gergő  4.b  Kosztyó Erika

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      III. hely

    rajz

     Fazekas Regina Hanna 1.b  Bálint Eleonóra

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      III. hely

     rajz

     Dulovits Petra    7.a Halmai Judit 

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

    Országos
      III. hely

    népdal

     Takács Tünde  7.b Zádoriné Kovács Orsolya

    Kele Nap

    Fekete István nevét viselő iskolák országos találkozója

     Országos

    Különdíj

    játékkészítő  és
    tárgyalkotó pályázat

     Török Mirkó József  1.b    Bálint Eleonóra
    Kerületi Katasztrófavédelmi Verseny 

    Kerületi 

    I. hely

    Szabó Bence cs.k.

    Szilágyi Bence

    Sztupkay Bernadett

    Varga Viktória

    8.b

    7.b

    7.b

    8.a

    Stein Ildikó
    Kerületi Katasztrófavédelmi Verseny  

    Kerületi 

    II. hely

    Csiklya Bianka cs.k.

    Fazekas Dominik

    Radetzky Dorottya

    Radetzky László

    7.a

    7.b

    7.b

    6.b

    Stein Ildikó

    Kerületi Katasztrófavédelmi Verseny 

    Középiskolai kategória

    Kerületi 

    II. hely

    Uranchimeg Temuujin   cs.k.

    Kovács Ádám

    Pataki Liliána

    Pataki Patrik 

     12. évf.

      9. évf.

      8. évf.

      9. évf.

    Stein Ildikó

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

    pénzügyi vetélkedő

    budapestközépdöntő

    Budapest

    III. hely

     Tircsi Andrea
    Szíjj Zita 
    Staudinger Máté
    Lakatos Lóránt 
    Szabó Bence 

    8.a

    8.a

    8.a

    8.a

    8.b

    Wirth Timea

    K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

    pénzügyi vetélkedő 

    budapesti középdöntő

    Budapest

    I. hely

    Gábor János
    Gelányi Csenge
    Kovács Eszter Liliána
    Wirth Gergő Zsombor
    4.b
    4.a
    4.a
    4.b
    Némethné Radó Eszter
    Bendegúz Országos
    Levelező Verseny
    (Szövegértés) I. félév
    arany minősítés  Gelányi Csenge 4.a  Fabók Endréné
     Bendegúz Országos
    Levelező Verseny
    (Szövegértés)
    ezüst minősítés  Gál Lívia  4.a  Fabók Endréné
    Kerületi ÖKO tudatos csapatverseny

    Kerületi 

    III. hely

     Kiss Réka
     Pataki Liliána
     Papp Szonja
     Sánta Nikoletta
    8.a
    8.a
    8.b
    8.b

     dr.Borbélyné Vidra Ágnes

     Molnár Róbert

    Kerületi Kaán Károly természetismereti verseny

    Kerületi 

    III. hely

    Wolf Ferenc  6.a Fejes Sándorné

    Herman Ottó

    biológia verseny

     Kerületi 

    I. hely

    Szíjj Zita  8.a Horváth Lászlóné

    "Es weihnachtet schon"

    országos levelezőverseny

    34 csapat indult

    Országos
    IV. hely

    a 34 csapatból.

    Budapestiek közül az elsők

    Hudák Fanni,

    Földi Kristóf,

    Téglási Réka,

    Wirth Gergő

     4.b Parászka Zsoltné
    Kerületi népdalverseny
    7-8. osztály / szóló
    arany minősítés Takács Tünde 7.b Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny
     5-6. osztály / szóló
     arany minősítés Ökrös Vanessza 5.b Zádoriné Kovács Orsolya

    Kerületi népdalverseny

     

      ezüst minősítés "Gyurgyalag" énekegyüttes                 Hudák Fanni,          Kovács Eszter,
      Gerhauser Viktória, 
        Barta Dominik,
        Dudás Tamás
    4. oszt. Zádoriné Kovács Orsolya
    Bolyai matematika
    csapatverseny
    eredményei Délkelet-Pest
    (XVIII. XIX. XXIII. )

    körzeti forduló

    17. helyezés az 53-ból. A soroksári 5 csapatból a második helyen

      "Először együtt":

      Berzsák Barka,
      Boda Márkó,
      Sánta Alexandra,
      Szilágyi Dávid

    5.a, 5.b Stein Ildikó
    Bolyai matematika
    csapatverseny
    eredményei Délkelet-Pest
    (XVIII. XIX. XXIII. )
    körzeti forduló
    13. helyezés
    az 56-ból. A soroksári 8 csapat között az elsők

     "Ügyeskedő négyes":

      Gábor János,
      Németh Gergő,
      Szűcs Kelemen,
     Wirth Gergő

    4.a, 4.b Fabók Endréné
    Némethné Radó Eszter

    Időutazó lev. verseny
    "1956-ra emlékezünk"

    Országos
    V. hely

     

    Kováts Örs
    Szabó Bence

    8.b Parászka Zsoltné

    Kerületi matematika
    csapatverseny

    Kerületi
    3. hely

    Boda Szilvána
    Kun-Bandi Hanna
    Nagy Letícia

    Szöllősi Kata

    3.a

    Ürmös Gabriella

    SNI-BTM szépíró verseny
    2-3 oszt. kategóriájában:

    Kerületi
    1. hely

    Rácz Dániel

    2.b

     

    Bojtárné Darázsi Nikolett

     

    SNI-BTM szépíró verseny
    6-7-8 oszt. kategória:

    Kerületi
    1. hely

    Simon Evelelin 7.a Bojtárné Darázsi Nikolett

    SNI-BTM szépíró verseny
    2-3 oszt. kategóriájában:

    Kerületi
    2. hely

     

    Pethő Diána

    3.b Hegyiné. S. Hajnalka

    SNI-BTM szépíró verseny
    6-7-8 oszt. kategória:

    Kerületi
    2. hely

    Feka Cintia 7.b Zivic- Hosszú Andrea
    "Európai Mobilitási Hét"  Külőndíj

    Szilágyi Dávid
    Dudás Szilveszter

     

    5.a
    5.b

    Halmai Judit
    Simba Generali Biztosító
    Rajzpályázata
    Különdíj

    Berzsák Barka
    Rostás Elizabet

    5.b
    6.a

    Halmai Judit