Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Nyári tábor 2018. - Szilvásvárad
  • 2017/2018-as tanév

         Versenyeredmények 2017/2018.     

          Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!    

     

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár
     Tudásbajnokság - Környezet  arany
    minősítés
     Kun-Bandi Hanna  4.a  
    Tudásbajnokság - Matematika  arany
    minősítés
     Kun-Bandi Hanna  4.a  
    Tudásbajnokság - Matematika  arany
    minősítés 
    Boda Szilvána  4.a  
    Tudásbajnokság - Matematika arany minősítés   Balogh Mira  1.b  Fabók Endréné
    Tudásbajnokság - Magyar  arany
    minősítésa
      Balogh Mira  1.b  Fabók Endréné
    Bendegúz Tudásbajnokság  levelezős verseny     matematika  arany fokozat  Csontos Norbert  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság  levelezős verseny     matematika  arany fokozat   Nagy Péter Zalán   2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság  levelezős verseny     matematika  arany fokozat   Pirok-Koczó Jázmin  2.a   Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság  levelezős verseny     matematika  arany fokozat  Pócza Emese  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság  levelezős verseny     matematika  ezüst fokozat Oszlányi Alexandra  Luca   2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság  levelezős verseny     környezet  ezüst fokozat  Oszlányi Alexandra Luca   2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    SNI helyesíró verseny

       Kerületi

       I. hely

     Rostás Ketrin   4.b  
    SNI helyesíró verseny

      Kerületi 

      III. hely

       Pethő Diána   4.b  
    Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár:
    XIV.Janikovszky Éva meseíró                                       pályázat - Országos verseny 270 pályamű

     Országos

    legjobb 25 között

     Fogarasi Angelika  3.a  
    HEBE - Időutazó 1 fordulós német nyelvi levelzőverseny "Winter in den DACH-Ländern" für Anfänger (kezdő) kategória  Országos

       X . hely

     Boda Szilvána

    Gáspár Dorina

    Szöllősi Kata Lenke

    Yi Xingyou Emily

     4.a  Parászka Zsoltné
    Fővárosi egészségnapi futóverseny csapat  Fővárosi

        I. hely

     Szabó Lilla  5.a  Szabó Sándor
    Fővárosi egészségnapi futóverseny páros  Fővárosi

        I. hely

     Szabó Lilla  5.a  Szabó Sándor
    Fővárosi egészségnapi futóverseny egyéni   Fővárosi

        I. hely

     Szabó Lilla  5.a  Szabó Sándor
     Kerületi atlétika-kislabdahajítás

      Kerületi

        II. hely

     Cseh Alexa  5.a  Szabó Sándor
    HEBE - Időutazó 1 fordulós német nyelvi levelzőverseny "Frühling in den DACH-Ländern" für Anfänger (kezdő) kategória; 57 versenyző csapat  Országos

        XI. hely

    Boda Szilvána

    Gáspár Dorina

    Szöllősi Kata Lenke

    Yi Xingyou Emily

     4.a  Parászka Zsoltné
    HEBE - Időutazó 3 fordulós német nyelvi levelzőverseny Für Anfänger (kezdő) kategória; 130 versenyző  Országos

        VIII. hely

     Gáspár Dorina  4.a  Parászka Zsoltné
    HEBE - Időutazó 3 fordulós német nyelvi levelzőverseny Für Anfänger (kezdő) kategória; 130 versenyző  Országos

        X. hely

     Boda Szilvána  4.a  Parászka Zsoltné
    HEBE - Időutazó 3 fordulós német nyelvi levelzőverseny Für Anfänger (kezdő) kategória; 130 versenyző  Országos

        XX. hely

     Szöllősi Kata Lenke  4.a  Parászka Zsoltné
    HEBE - Időutazó 3 fordulós német nyelvi levelzőverseny Für Anfänger (kezdő) kategória; 130 versenyző  Országos

        XXI. hely

     Yi Xingyou Emily  4.a  Parászka Zsoltné
    HEBE - Időutazó 5 fordulós német nyelvi levelzőverseny Für Anfänger kategória  Országos

        X. hely

     Wirth Gergő   5.b  Parászka Zsoltné
    HEBE - Spiel und Gewinn! 5 fordulós német nyelvi levelzőverseny Erste Schritte kategória
    (több mint 80 indulóból; 9.5 ponttal lemaradva az 1. helytől) 
      Országos

        XI. hely

     Boda Márkó  6.a  Parászka Zsoltné
    Tudásbajnokság Matematika döntő  Megyei

        III. hely

      Boda Szilvána   4.a  
    Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny Grafika kategória 6. osztályosoknak    Fővárosi

        VI. hely

      Boda Márkó    6.a  Kármán Pál
    Fővárosi Általános Iskolai Informatika Alkalmazói Verseny Grafika kategória 6. osztályosoknak  Kerület

        I. hely

      Boda Márkó   6.a   Kármán Pál
    Kerületi matematika verseny Kerületi

        IV. hely

     Sztupkay Bernadett  8.b  Wirth Timea

    Pályakerékpár Országos Diákolimpia

    U17 Fiú B

     Országos

        I. hely

     Haraszti Nimród  8.a  Kármán Pál

    Pályakerékpár Országos Diákolimpia

    U17 Fiú B

     Országos

        II. hely

     Tóth Adrián  7.b  Kármán Pál
    Pályakerékpár Országos Diákolimpia
    U15 Fiú B
    Országos

        V. hely

      Balogh Tamás  6.b  Kármán Pál
     Pályakerékpár Országos Diákolimpia
    U15 Fiú B
     Országos

        III. hely

     Antal Dávid  6.b  Kármán Pál
    Pályakerékpár Országos Diákolimpia
     U13 Fiú B
    Országos

        I. hely

     Sebők Vince  6.b  Kármán Pál
    Pályakerékpár Országos Diákolimpia
    U13 Fiú B
     Országos

        II. hely

     Bara Nándor  6.a  Kármán Pál
    Pályakerékpár Országos Diákolimpia
    U15 Fiú B
    Országos

        IV. hely

     Szilágyi Dávid  6.a  Kármán Pál
    Pályakerékpár Országos Diákolimpia
    U13 Leány B 
     Országos

        I. hely

     Gerhauser Viktória  5.a  Kármán Pál
    Fővárosi Környezetvédelmi verseny  Főváosi

        II. hely

     Szabó Lilla  5.a  
    Sajátosan nagyszerű...Országos pályázat Irodalom-Próza
    kategóri
      Országos

        I. hely

     Bogdán Máté   4.a  Hosszú-Civik Andrea
    HEBE - Időutazó 5 fordulós történelmi levelzőverseny 7-8. évfolyam  Országos

        XIV. hely

     Békési Bence  7.b  Parászka Zsoltné
    HEBE - Időutazó 5 fordulós történelmi levelzőverseny 7-8. évfolyam   Országos

        XXVI. hely

     Bencze Patrik

     Jakab Krisztofer

      7.b 

     Parászka Zsoltné
     HEBE - Fogom a kezed országos irodalmi csapatverseny 3. és 4. évfolyam 

     Országos

        IV. hely

     Szabó Otília

     Wirth Anna

     3.a  Wirth Timea
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        II. hely

     Gróf Zsüliett  2.a  Hegyiné S. Hajnalka
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        III. hely

     Pirok-Koczó Jázmin  2.a  Mézer Andrea
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        I. hely

     Csimár Alex  3.a  Hegyiné S. Hajnalka
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        II. hely

     Velki János   3.a  Hegyiné S. Hajnalka
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        III. hely

     Szabó Natália  3.b  Mézer Andrea
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        különdíj

     Lang Jázmin  4.a   Mézer Andrea
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        II. hely

     Pethő Diána  4.b  Hegyiné S. Hajnalka
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

       I. hely

     Rostás Ketrin  4.b  Hegyiné S. Hajnalka
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        II. hely

     Felkai Bendegúz  5.a  Hegyiné S. Hajnalka
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny  Kerületi

        I. hely

     Gábor Brendon  7.b  Mézer Andrea
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny

     Kerületi

        II. hely

     Kovács Petra  7.b  Mézer Andrea
     Kerületi SNI, BTM szépíróverseny

     Kerületi

       különdíj

     Feka Cintia  8.b  Hosszú-Zivic Andrea
    HEBE országos levelezőverseny
    történelem "Népek tavasza"
    Országos
       X. hely
    Csiffári Zita
    Madarász Dóra
    Sztupkay Bernadett
    Szilágyi Bence
     8.b  Főzőné Kovács Klára
    HEBE országos levelezőverseny
    történelem "Népek tavasza"
     Országos
       XIV. hely
    Batizi-Pócsi Zsombor
    Bencze Patrik
    Békési Bence
    Jakab Krisztofer
     7.b  Parászka Zsoltné
    Magyar Istenes Versek Szavalóverseny

     Fővárosi

       különdíj

     Szabó Lilla  5.a  Fabók Endréné

    FOX ORSZÁGOS angol levelező verseny 8. évfolyam

     Országos
       II. hely
    Madarász Dóra  8.b  Stein Ildikó

    FOX ORSZÁGOS angol levelező verseny 4. évfolyam

     Országos
       IV. hely
     Brauner Hanna  4.a  Stein Ildikó

    Kerületi matematika verseny 6. évfolyam

     Kerületi
      II. hely
     Boda Márkó 6.a  Stein Ildikó

    Kerületi matematika verseny 5.évf.

     Kerületi
      IV. hely
     Wirth Gergő  5.b  Wirth Timea
    Fővárosi Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny 

     Fővárosi

      II. hely

    Csiklya Bianka

     Fazekas Dominik

     Szilágyi Bence

     Sztupkay Bernadett

    8.a

    8.b

    8.b

    8.b

     Stein Ildikó

    XXIII. kerületi rendvédelmi ifjúsági verseny 

     Kerületi
      II. hely

     Csiklya Bianka

     Fazekas Dominik

     Szilágyi Bence

     Sztupkay Bernadett

    8.a

    8.b

    8.b

    8.b

    Stein Ildikó

    XXIII. kerületi rendvédelmi ifjúsági verseny 

     Kerületi
      III. hely
     Gál Lívia

     Kovács eszter

     Szabó Lilla

     Wirth Gergő

     5.a

     5.a

     5.a

     5.b

     Stein Ildikó
    Kerületi Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny Általános iskolai kategória  Kerületi
      I. hely

     Csiklya Bianka

     Fazekas Dominik

     Szilágyi Bence

     Sztupkay Bernadett

    8.a

    8.b

    8.b

    8.b

     Stein Ildikó
    Kerületi Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny Általános iskolai kategória  Kerületi
      V. hely

     Gál Lívia

     Kovács eszter

     Szabó Lilla

     Wirth Gergő

     5.a

     5.a

     5.a

     5.b

     Stein Ildikó
    Kerületi Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny Általános iskolai kategória  Kerületi
      VI. hely

     Bara Nándor

     Mokánszki Gábor

     Nagy Krisztián

     Szilágyi Dávid

     6.a  Stein Ildikó

    Kerületi Ifjúsági Katasztrófavédelmi verseny Középiskolai kategória

     Kerületi
      II. hely

     Kovács Ádám

     Pataki Lilliána

     Pataki Patrik

     Szabó Bence

    10. évf.

      9. évf.

     10. évf.

      9. évf.

     Stein Ildikó

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap

    Országos
       I. hely
    Lipót Petra
    Napsugár  
      4.a  Ürmös Gabriella

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap

    Országos
       I. hely

     Csiffári Zita
     
    Szilágyi Bence    

     

      8.b  Somfalvai Krisztina

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap / DVD borítóterv

    Országos
       I. hely
     Boda Márkó  6.a Kármán Pál

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap / DVD borítóterv

    Országos
       II. hely
     Kibak Inessza  6.b  Kármán Pál

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap / versírás

    Országos
       II. hely
     Madarász Dóra  8.b  Lakatosné Milák Ágnes

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap / népdal

    Országos
       III. hely
     Pados Petra  3.b   Zádoriné Kovács Orsolya

    KELE NAP

    Országos Fekete István Nap / népdal

    Országos
       III. hely
     Ökrös Vanessza                            6.b  Zádoriné Kovács Orsolya
    K&H pénzügyi vetélkedő regionális középdöntő 

     Regionális

     II. hely

    Gelányi Csenge 
    Kovács Eszter   
    Gábor János 
    Wirth Gergő 

    5.a

    5.a

    5.b

    5.b

     Wirth Timea
    Zrínyi Ilona matematikaverseny IV. körzeti forduló (4. osztályosok)

     Körzeti
      2. hely

    továbbjutott az
    országos versenyre

     Boda Szilvána  4.a  Ürmös Gabriella
    Zrínyi Ilona matematikaverseny IV. körzeti forduló (6. osztáyosok )

     Körzeti
      9. hely

     Boda Márkó  6.a  Stein Ildikó
    Bendegúz Tudásbajnokság
    lev. verseny  1. félév  matematika
     Arany fokozat  Csontos Norbert   2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság
    lev. verseny  1. félév  matematika
     Arany fokozat  Nagy Péter   2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság 
    lev. verseny  1. félév  matematika 
     Arany fokozat  Pócza Emese  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajlevelező verseny  1. félév  matematikabajnokság  Arany fokozat  Pirok-Koczó Jázmin  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság
    levelező verseny  1. félév  matematika
     Ezüst fokozat  Oszlányi Alexandra Luca  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság
    levelező verseny  1. félév  környezet
     Ezüst fokozat  Oszlányi Alexandra Luca  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Bendegúz Tudásbajnokság
    lev. verseny  1. félév szövegértés  
     Bronz fokozat  Kaszab Lázár Bonifác  2.a  Tóthné Hömöstrei Andrea
    Tudásbajnokság matematika ARANY minősítés Wirth Anna 3.a  
    Tudásbajnokság környezetismeret ARANY minősítés Wirth Anna 3.a  
    Tudásbajnokság matematika ARANY minősítés Wirth Gergő 5.b  
    Tudásbajnokság természetismeret  ARANY minősítés Wirth Gergő 5.b  
    Tudásbajnokság történelem   ARANY
    minősítés
    Wirth Gergő 5.b  
    Kaán Károly természetismereti kerületi verseny 5. évfolyam

      Kerületi

     I. hely

     Wirth Gergő   5.b  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly természetismereti budapesti verseny 6. évfolyam  Fővárosi

       VI. hely

     Boda Márkó  6.a  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly természetismereti kerületi verseny 6. évfolyam

     Kerületi

     I. hely

     Boda Márkó

     

     6.a  Horváth Lászlóné
     Tudásbajnokság    Anyanyelv
    anyanyelv
     Arany minősítés  Balogh Mira  1.b  Fabók Endréné
    Tudásbajnokság  matematika  Arany minősítés  Balogh Mira  1.b  Feke Gabriella
    Kerületi népdalverseny / szóló

    Kerületi

    arany

     Gaál Gábor   
     5.b Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny / szóló

    Kerületi

    arany

     Ökrös Vanessza  6.b Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny / szóló

    Kerületi

    ezüst

     Takács Tünde  8.b Zádoriné Kovács Orsolya
    Kerületi népdalverseny / szóló

    Kerületi

    ezüst

     Brauner Hanna  4.a Pivarnyik László
    Kerületi népdalverseny / szóló

    Kerületi

    bronz

     Puskás Levenete  4.a Pivarnyik László
    Kerületi népdalverseny / csoport

    Kerületi

    bronz

    Tengelic madárkák:
    Gerhauser Viktória
    Gelányi Csenge
    Jászai Dóra
    Kovács Eszter
    Szabó Lilla

    Török Noémi

     5.a Zádoriné Kovács Orsolya
    HEBE országos levelező verseny (52 csapat indult; 100%) Országos
       I. hely

    Fogarasi Angelika

    Wirth Anna

     

    3.a

    Fogarasi-Grenczer Andrea

    Wirth Timea

    HEBE országos levelező verseny (39 csapat indult; 83%) Országos
       XIX. hely

     Brauer Virág

     Szabó Lilla

    5.a Wirth Timea
    HEBE német
    országos levelezős "Herst in den DACH-Länder" / kezdő kategória (97,5%, 43 csapat)
     Országos
       V. hely

     Boda Szilvána

    Gáspár Dorina

    Szöllősi Kata

    Yi Xingyou (Emili)

     4.a  Parászka Zsoltné
    HEBE nyári
    országos levelezős olvasóverseny 

    1-2. évfolyam (160 diákból)
     Országos
       XII. hely
      Wirth Anna  3.a  Wirth Timea
    HEBE nyári
    országos levelezős olvasóverseny
     
    3-4.évfolyam (72 diákból)

     Országos
       VI. hely

     Wirth Gergő   5.b  Wirth Timea