Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor

    Mozanapló

    2017/2018-as tanév - sport

    Versenyeredmények 2017/2018. - sport

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály

    Felkészítő tanár/ edző

    Bécsi Nemzetközi Kajak Maraton MK 12 éves fiú 4,2 km

     Nemzetközi

       III. hely

     Boda Márkó  6.a  ESMTK / Molnár Gábor

    A-Híd Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság

    MK 12 éves fiú 2 km

     Országos

        III. hely

     Boda Márkó  6.a  ESMTK / Molnár Gábor
    Országos rock and roll táncverseny

     Országos

     VIII. hely

     Gál Lívia  5.a  Wesselényi Réka
    Területi rock and roll verseny

     Területi

     II. hely

     Gál Lívia  5.a  Wesselényi Réka
    Debreceni Főnix Kupa
    kézilabda (20 csapatból 5 győzelem és 1 vereség)
     V. hely  Cseh Alexa  5.a  
    Budapest Területi Válogató Diák I. birkózás38 kg  II. hely Felkai Bendegúz  5.a  
    Budapest Területi Válogató Diák II. birkózás 38 kg  II. hely Felkai Bendegúz  5.a  
     Országos Magyar Bajnokság Szentes  38 kg

     Országos

     III. hely

    Felkai Bendegúz  5.a  
    Balla József Emlékverseny Kecskemét 38 kg   I. hely Felkai Bendegúz  5.a  
    Magyar Bajnokság Dorog 38 kg

     Országos

     II. hely

    Felkai Bendegúz  5.a  
    Popori Ottó Emlékverseny Baja 38 kg  I. hely Felkai Bendegúz  5.a  
    Klauz László Nemzetközi Emlékverseny Győr 38 kg  Nemzetközi
     II. hely
    Felkai Bendegúz  5.a  
    Országos csapatbajnokság Eger   Országos
     I. hely
    Felkai Bendegúz  5.a  
    Nemzetközi Lakatos Gábor Emlékverseny Érd 42 kg  Nemzetközi
     I. hely
     Felkai Bendegúz  5.a  
     Budapest Bajnokság Területi Válogató 42 kg   Fővárosi
    III. hely
     Felkai Bendegúz   5.a  

     Tornádó Hungary
    táncverseny: páros

    Mini kategória

    I. hely

    Fogarasi Angelika

     Vajda Péter

    3.a  Pál Ágnes Kata

     Tornádó Hungary
    táncverseny: páros

    Children kategória

     I. hely

     Fogarasi Angelika

     Vajda Péter

     3.a Pál Ágnes Kata
    Akrobatikus Rock and Roll területi verseny / nagyformáció

    Területi

      I. hely

    Gál Lívia  5.a  
    Akrobatikus Rock and Roll területi verseny /kisformáció

     Területi

      II. hely

     Gál Lívia  5.a  
    Országos Diákolimpia
    Hajdúszoboszló  38kg 

    Országos

      II. hely

     Felkai Bendegúz    5.a  ESMTK
    Területi Diákolimpia 38kg

     Területi

      I. hely

     Felkai Bendegúz    5.a  ESMTK
    KSC Budapest Törekvés Kupa 38kg   Fővárosi

       I. hely

     Felkai Bendegúz    5.a  ESMTK
    Budapest Bajnokság 10 éves lány 2000 méter 

     Fővárosi

       III. hely

     Boda Szilvána   4.a  ESMTK / Wohner Krisztina
    Nőtincs- Régiós Eszkimó-Indián Játékok 10 éves lány (húzódzkodás, kislabdahajítás, futás és 2000 méter kajak) 

     Országos

      VI. hely

      Boda Szilvána   4.a  ESMTK / Wohner Krisztina
    Budapest Bajnokság 11 éves fiú 2000 méter

     Fővárosi

       III. hely

       Boda Márkó   6.a  ESMTK / Molnár Gábor
    Nőtincs- Régiós Eszkimó-Indián Játékok 11 éves fiú (húzódzkodás, kislabdahajítás, futás és 2000 méter kajak)  Régiós
       IV. hely
       Boda Márkó   6.a  ESMTK / Molnár Gábor

    Sukoró- Gyermek,Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság:

     11 éves fiú csapatverseny 

     Országos

       I. hely

       Boda Márkó   6.a  ESMTK / Molnár Gábor

    Sukoró- Gyermek,Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság: 

    11 éves fiú 4x 300 m váltó

     Országos

      II. hely

       Boda Márkó   6.a  ESMTK / Molnár Gábor

    Sukoró- Gyermek,Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság: 

    11 éves fiú egyéni

     Országos

      VI. hely

       Boda Márkó   6.a  ESMTK / Molnár Gábor