Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • 2018/2019 - tanulmányi és kerületi sport versenyek

         Versenyeredmények 2018/2019.     

          Szívből gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!    

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály Felkészítő tanár

    HEBE országos levelezős verseny Mátyás király emlékverseny
    címmel.  
    7-8. évfolyam

    Országos

        VIII. hely

      Bara Nándor

      Nagy Krisztián

      Peffer Dániel

      Szilágyi Dávid

      7.a  Parászka Zsoltné

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

       I . hely

     Pap Zsüliett

      Szabó Otília

      Tóth Zsanett

      Wirth Anna

      4.a  Tircsiné Danics
           Erzsébet

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

       II . hely

      Deak Nóra

      Gerhauser Diána

      Fazekas Regina

      Bogdán Gergő

      3.b  Kosztyó Erika

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

        VI. hely

      Nagy Péter Zalán

      Schmidt Csaba

       Vaszlovik Gergő

      3.a  Tóthné Hömöstrei Andrea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    3-4. évfolyam

    Országos

        VIII . hely

     Szöllősi Júlia

     Pócza Emese

     Koltai Tímea 

     3.a Tóthné Hömöstrei Andrea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    5-6. évfolyam

    Országos

        II. hely

     Boda Szilvána

     Szöllősi Kata

     Yi Xingyou Emili

     5.a Wirth Timea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    5-6. évfolyam

    Országos

        IV. hely

     Gelányi Csenge

      Szabó Lilla

     6.a  Wirth Timea

    HEBE országos levelezős verseny Mindent a kutyákról! címmel

    5-6. évfolyam

      Országos

        XII. hely

     Bogdán Máté

     Puskás Levente 

     Szilágyi Erik

     Török Adorján

      5.a   Wirth Timea

    Kerületi atlétikaverseny 

    600 m futás

     

     Kerületi

      II. hely

     Felkai Bendegúz   6.a  
     Kerületi atlétikaverseny helyből távolugrás  Kerületi

      II. hely

     Felkai Bendegúz  6.a  
    Kerületi atlétikaverseny  helyből távolugrás  Kerületi

      III. hely

     Gáspár Léna   6.a  

    Kerületi Atlétikaverseny

     kislabdahajítás

     Kerületi

      III. hely

     Gelányi Csenge  6.a  
    Kerületi Atlétikaverseny kislabdahajítás   Kerületi

      I. hely

     Cseh Alexa  6.a  
    Kerületi atlétikaverseny 600m futás

     Kerületi

     II. hely

     Szabó Benjámin  8.b  
     
    Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei/körzeti

    Megyei/körzeti

       VI. hely

    Boda Szilvána

     Szöllősi Kata Lenke

    Yi Xingyou Emily

       5.a

    Kármán Pál 

    Ürmös Gabriella