Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Nyári tábor 2018. - Szilvásvárad
  • 2018/2019-es tanév - egyeületi sport

    Versenyeredmények 2018/2019. - sport

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály

    Felkészítő tanár/ edző

             
    MK1 12 éves fiú váltó csapat 3x200m Regionális

       II. hely

    Boda Márkó 7.a Lengyel Viktor
    Lágymányos-Újbuda Kupa
    MK1 12 éves fiú egyéni 1500 m  
    Regionális

       V. hely

    Boda Márkó 7.a Lengyel Viktor
    Szolnok Nagy Zoltán emlékverseny (régiós)
    MK1 12 éves fiú egyéni 2000 m  
    Regionális

       I. hely

     Boda Márkó   7.a Lengyel Viktor
    Szolnok Nagy Zoltán emlékverseny (régiós)
    MK2 11 éves lány páros 2000 m   
     Regionális

       III. hely

      Boda Szilvána   5.a  Lengyel Viktor
    Országos Diákolimpia kötöttfogás 42kg  Országos

    I. hely

     Felkai Bendegúz 6.a

     Kliment László
     Balogh Ferenc

     Julian Gonzalez

     Nőtincs Régiós Eszkimó-Indián Játékok  V. hely Wirth Gergő  6.b   Lengyel Viktor
    Budapest-Pest megye Bajnokság  megyei egyéni 2000m 

    Megyei

    XIV. hely

    Wirth Gergő  6.b  Lengyel Viktor
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, országos páros 2000m  Országos

    XVI. hely

    Wirth Gergő 6.b   Lengyel Viktor
     Nőtincs Kupa regionális páros 2000m Regionális

       IV. hely

    Wirth Gergő 6.b   Lengyel Viktor
     Nőtincs Kupa regionális egyéni 200m  Regionális

       V. hely

     Wirth Gergő 6.b   Lengyel Viktor
     Budapest Bajnokság páros 2000m

    Budapesti

         V. hely

     Wirth Gergő  6.b   Lengyel Viktor
     Budapest Bajnokság 4x300m váltó

    Budapesti

         II. hely

     Wirth Gergő  6.b   Lengyel Viktor
    Nagy Zoltán Emlékverseny Szolnok páros 2000m      III. hely  Wirth Gergő  6.b   Lengyel Viktor
    • Nőtincs Eszkimo-indián játékok (régió)(húzódzkodás, kislabda hajítás, futás, kajak) egyéni 12 éves fiú

     Regionális

       III. hely

    Boda Márkó  7.a  Lengyel Viktor
    Budapest-Pest megye Bajnokság MK1 egyéni 12 éves fiú 2000 m  Megyei

       III. hely

    Boda Márkó  7.a  Lengyel Viktor
    Budapest-Pest megye Bajnokság MK2 páros 
    11 éves lány 2000m 

    Megyei

       I. hely

     Boda Szilvána  5.a  Lengyel Viktor
    Budapest-Pest megye Bajnokság MK1 csapat váltó 12 éves fiú 4x300 m

     Megyei

       II. hely

     Boda Márkó  7.a  Lengyel Viktor
     Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság MK2 11 lány 2000 m  Országos

    VI. hely

    Boda Szilvána  5.a  Lengyel Viktor
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság MK1 csapat vegyes váltó 11 éves 4x300m 

      Országos

    I. hely

    Boda Szilvána  5.a  Lengyel Viktor
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság MK1 egyéni        12 éves fiú  2000m

      Országos

    IV. hely  

     

    Boda Márkó  7.a  Lengyel Viktor
    Nőtincs kupa (régiós)                 MK2 páros 11 éves lány 2000 m    Regionális

       V. hely

    Boda Szilvána  5.a  Lengyel Viktor
    Nőtincs kupa (régiós)                 MK1 egyéni 12 éves fiú 2000 m   Regionális

       V. hely

     Boda Márkó  7.a  Lengyel Viktor
    Nőtincs kupa (régiós)                 MK1 egyéni 11 éves lány   200m    Regionális

       II. hely

     Boda Szilvána  5.a Lengyel Viktor
    Nőtincs kupa (régiós)                 MK1 egyéni 12 éves fiú 200m  

     Regionális

       I. hely

       Boda Márkó  7.a  Lengyel Viktor
    Budapest Bajnokság MK1 egyéni 11 éves lány 2000m 

     Budapesti

         III. hely

     Boda Szilvána  5.a  Lengyel Viktor
    Budapest Bajnokság                   MK1 egyéni 12 éves fiú 2000m 

      Budapesti

     II. hely

      Boda Márkó   7.a   Lengyel Viktor

     

    6.b

     

    6.b

     

     5.a

     

    6.a