Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Határtalanul!
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • DIGITÁLIS OKTATÁS
    GyÓGyTORNA

    2019-2020-as tanév - tanulmányi és kerület sport

    Tanulmányi és kerületi versenyeredmények

    Szyvből gratulálunk mind a versenyzknek, mind a felkészítőknek.

    VERSENY ELÉRT EREDMÉNY NÉV OSZTÁLY FELKÉSZÍTŐ TANÁR
             
             
    Kaán Károly kerületi versny 5. évfolyam  Kerületi

      I. hely

     Wirth Anna  5.a Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 5. évfolyam  Kerületi

      II. hely

     Lovass Olivér  5.b  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 6. évfolyam  Kerületi

      I. hely

     Boda Szilvána  6.a  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 6. évfolyam  Kerületi

      II. hely

     Yi Xingyou Emily  6.a  Horváth Lászlóné
    Kaán Károly kerületi versny 6. évfolyam  Kerületi

      III. hely

     Szöllősi Kata  6.a  Horváth Lászlóné
    Herman Ottó kerületi verseny 7-8. évf. Kerületi

      I. hely

     Wirth Gergő  8.a  Horváth Lászlóné
    Herman Ottó kerületi verseny 7-8. évf.  Kerületi

      II. hely

     Boda Márkó  8.a  Horváth Lászlóné
    Kerületi vizuális kultúra - rajzverseny Kerületi

      I. hely

      Yi Xingyou Emily

     

     6.a  Pap Tünde
    Kerületi vizuális kultúra - rajzverseny Kerületi

      I. hely

      Rékasi-Jani Miranda  2.b  Somfalvai Krisztina

    Kerületi vizuális kultúra - rajzverseny

    Kerületi

      I. hely

      Szöllősi Júlia  4.a  Somfalvai Krisztina

     Kerületi atlétika verseny

                    100 m síkfutásban

     Kerületi

      I. hely

      Kinka Petra  8.a  Bíró Gábor

     Kerületi atlétika verseny

                     súlylökés

     Kerületi

      I. hely

      Kinka Petra  8.a  Bíró Gábor

     Kerületi atlétika verseny

                     kislabdahajítás

     Kerületi

      II. hely

      Kinka Petra  8.a  Bíró Gábor

     Kerületi atlétika verseny 

                   800 m síkfutás

     Kerületi

      I. hely

      Gelányi Csenge  7.a  

     Kerületi atlétika verseny

                    helyből távolugrás 

     Kerületi

      III. hely

     

      Szabó Lilla  7.a