Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Határtalanul!
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • 2019/2020-AS TANÉV - EGYESÜLETI SPORT

    Versenyeredmények 2019-2020. - sport

    Verseny Eredmény Név Osztály Felkészítő / edző
             
    Budapesti Diák Kupa K1 (egyéni) 13 éves fiú  

     Fővárosi

       5.hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor

    Budapest, Pest-megye Bajnokság:

    K 13 éves fiú  3x200 m váltó 

     3. hely  Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: K1 (egyéni) 13 éves fiú  Országos
       6. hely 
     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Nagy Zoltán emlékverseny, Szolnok K1 (egyéni) 13 éves fiú   Országos

       3. hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Országos Diákolimpia K1 (egyéni) 13 éves fiú   

     Országos

       3. hely

     Boda Márkó  8.a  Molnár Gábor
    Budapesti Diák Kupa MK2 (páros) 12 éves lány   Fővárosi

      5. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Budapest, Pest megye Bajnokság MK2 (páros) 12 éves lány 

     Fővárosi

      5. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: MK4 (négyes) 12 éves lány     Országos 

       1 hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság: MK vegyes váltó 4x200 m 12 éves      

     Országos 

       2 hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina
    Nagy Zoltán emlékverseny, Szolnok MK2 (páros) 12 éves lány 

     Országos

       4. hely

     Boda Szilvána  6.a   Wohner Krisztina