Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor

    Mozanapló

    2016/2017-es tanév - sport

    Versenyeredmények 2016. - sport

     

     

    Verseny Eredmény Tanuló neve Osztály

    Felkészítő tanár/ edző

    Akrobatikus Rock and Roll

    Budapesti

     I. hely

     Gál Lívia 4.a  

    Úszás U-11 Két tusa
    Magyar Kupa /55 induló közül/

    Országos 

    19. hely

      4.a  
     Kézilabda   U-10 Régió Bajnokság 

    Régiónális

    I. hely

     Cseh Alexa  4.a  

    Régiós Diákolimpia - Budapest
    11 éves korosztályban 2000 méter

    (az iskolát is képviselte)

     Régiós - 
     Budapest

     IV. hely

     Boda Márkó  5.a Molnár Gábor
    Országos Bajnokság 

     Országos 

     I. hely

    Czinege Tamás 8.b  
    Velencei Bajnokság  egyéni  II. hely Czinege Tamás 8.b  
    Velencei Bajnokság csapat  I. hely Czinege Tamás 8.b  
    Győri Kupa csapat egyéni  II. hely Czinege Tamás 8.b  
    Győri Kupa csapat csapat  I. hely Czinege Tamás 8.b  
     Budapesti Kupa

     Fővárosi

    II. hely

    Czinege Tamás  8.b  
    Kiskunhalas kupa Birkózás    2 . hely  Gelányi Huba   3.a  
    Tornádó Hungary Akrobatikus rock and roll verseny  1. hely  Lipót Petra Napsugár-  Kun- Bandi Hanna   3.a  
    Tornádó Hungary Akrobatikus rock and roll verseny   3. hely  Lipót Petra Napsugár-  Kun- Bandi Hanna  3.a  
    Tornádó Hungary Akrobatikus rock and roll  2.hely  Lipót Petra Napsugár
    Kun- Bandi Hanna
     3.a  
    Tornádó Hungary Akrobatikus rock and roll verseny   2. hely  Lipót Petra Napsugár  3.a  
    Tornádó Hungary Akrobatikus rock and roll verseny   I. hely  Lipót Petra Napsugár
    Kun- Bandi Hanna
    Szöllősi Kata
      3.a  
    Kajak, Graboplast Maraton Magyar Bajnokság Győr, 11 éves fiú,
    5 km táv

    Országos

    IV.hely

    Boda Márkó  5.a  Molnár Gábor
    RUBIK Vándorkupa 2017. 

    Megyei

    II. hely

     Kováts Örs 8.b  
    Kajak-kenu maraton Bécs nemzetközi verseny - 10 éves lány - 1,5 km táv 

    Nemzetközi

    III. hely

     

    Boda Szilvána 3.a  Wohner Krisztina

    A-Híd Építő Kupa országos verseny  11 éves korosztály  

    Országos

    III.hely

    Boda Márkó  5.a Molnár Gábor

    Balla Viktor Kerékpáros Emlékverseny

    Magyar Kupa Futam

    Országos

    II.hely

     Tircsi Andrea  8.a  Kaló Viktor
    XIII.Országos Dinamik Aerobik Kupa, csapat verseny, 1. korcsoport

    Országos

    II.hely

     Tóth Zsanett  2.a  

    Akrobatikus "rock and roll"

    Tornádó Hungary Mini páros kategória

    II. hely

    Vajda Péter - 

         Fogarasi Angelika

    2.a  Pál Ágnes

    Akrobatikus "rock and roll"

    Tornádó Hungary Mini páros kategória

    III. hely

     Vajda Péter -

         Fogarasi Angelika 

     2.a Pál Ágnes
    Karcag Kurucz testvérek emlékverseny Diákolimpia II.kcs.kf.Országos 38kg (19 gyerekből)

    Országos

    I.hely

    Felkai Bendegúz  4.a Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás
    XV.Petőfi Kupa  I.hely Felkai Bendegúz  4.a Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás
    Területi(bp.)Diákolimpia II.kcs. kf.

    Területi

    3. hely

    Felkai Bendegúz  4.a Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás
    Nemzetközi Érd kupa Lakatos Gábor emlékverveny kf. Nemzetközi
    I.hely
     Felkai Bendegúz  4.a Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás
    Országúti Szakág
    Magyar Kupa Összetett Egyéni 2016.
    Országos
    II. hely
     Tircsi Andrea 8.a  Kaló Viktor
    Happy Kids Karate Bajnokság
    kata kategória
    Fővárosi
    II. hely
    Wirth Gergő 3.b Harsányi Ildikó
    Szf. Magyar bajnokság

    Országos
    II. hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    Keretfeltöltő Dunai István

    Emlékverseny (országos)

    2000 m

    Országos

    IV. hely

    Boda Márkó 5.a Molnár Gábor

    Nagy Zoltán Emlékverseny

    Szolnok (országos) 2000 m

    Országos

    VI. hely

    Boda Márkó 5.a Molnár Gábor

    Budapest Bajnokság 4x300 m

    váltó

    Fővárosi
    III. hely

    Boda Márkó 5.a  Molnár Gábor

    Régiós Eszkimó-Indián Játékok
    /kajak verseny/

    Regionális
    VI. hely

    Boda Márkó 5.a Molnár Gábor
    Diákolimpia

    Országos
    III.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    XVI. Skultéti Sándor
    Nemzetközi emlékverseny

    Nemzetközi
    I.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    Nemzetközi
    Szalontai Zoltán emlékverseny

    Nemzetközi
    I.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    VII.Csaba Ferenc Nemzetközi
    emlékverseny Kötöttfogású
    (20 versenyző)

    Nemzetközi
    II.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    Csapat Bajnokság Országos
    (15 csapat)  szf.
    III.hely Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    Csapat Bajnokság Területi
    (6 csapat) BVSC szf.

    Terület
    II.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    Egyéni Budapest Bajnokság
    BVSC szf.

    Fővárosi
    I.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

    V. Összetartozás
    Nemzetközi Cellspan kupa
    Szabadfogású verseny

    Nemzetközi
    III.hely

    Felkai Bendegúz 4.a

    Balogh Ferenc és
    Kruj Tamás

     

    I.hely

     

        4.a