Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Nyári tábor 2018. - Szilvásvárad
  • Iskolánk tanárai és technikai dolgozók

     

    Iskolánk tanárai:

       

    Horváth László Istvánné

     intézményvezető

    okleveles közoktatásvezető,

    biológia-földrajz szakos tanár

    Lakatosné Milák Ágnes

     intézményvezető helyettes

     

    magyar-francia szakos tanár

    Túri-Ősze Violetta

     intézményvezető helyettes

    óvónő, fejlesztő pedagógus, szakvizsgázott pedagógus, pedagógia szakos bölcsész és tanár

    Asztalos-Varga Csilla   tanító,  irodalomteraupeuta
    Bálint Eleonóra

     

    tanító,  egyetemi végzettség

    Bíró Gábor András   testnevelő tanár-rekreációszervező szak

    Csák Éva

         könyvtáros

        8.b osztályfőnöke

    könyvtáros, képzőművészet-terapeuta,
    hittanár,  ped.szakvizsga- tehetségfejlesztő szakirány

    Fabók Endréné

        2.b osztályfőnöke

    tanító, földrajz szakos tanár

    Fejes Sándor Istvánné

        8.a osztályfőnöke

    biológia-testnevelés szakos tanár

    Feke Gabriella   tanító

    Főzőné Kovács Klára Hedvig

        6.b osztályfőnöke

    magyar-történelem szakos tanár,

    népi játszóházi foglalkozás vezető

    Francsics Tamásné     2.a osztályfőnöke  tanító

    Hegyiné Schmidtmayer Mária Hajnalka

     

    tanító, szakvizsgázott fejlesztő pedagógus, differenciáló szakterületen

    Inkluzív nevelés tanára, egyetemi végzettség,

    alapozó mozgásterapeuta

    Hevesi Éva    angoltanár

    Honfi Zsuzsanna

     

    tanító, földrajz szakos általános és középiskolai tanár

    Horváthné Juhász Éva

     

    tanító, múzeumpedagógus, ped.szakvizsga, szaktanácsadó

    Horváthné Tar Éva   matematika-testnevelés szak

    Kaszab Zsófia Dóra

        4.b osztályfőnöke

    tanító

    Kármán Pál Ferenc

        7.b osztályfőnöke

    matematika-technika szakos általános iskolai tanár, számítástechnika szakos tanár, közoktatási vezető pedagógus szak, pedagógus szakvizsga, szakértő

    Kelemenné Baráth Ildikó

        1.b osztályfőnöke

    tanító, szakvizsgázott ped. iskolai nevelés és szociálpszichológia képesítés

    Kosztyó Erika

        3.b osztályfőnöke

    tanító, nyelv és beszédfejlesztő,

    szakvizsgázott pedagógus

    Mézer Andrea  fejlesztőpedagógus

     fejlesztő – differenciáló szakpedagógus

     tanító német műveltségi területen

     mentálhigiénés és szervezetfejlesztő szakember 

    Némethné Radó Eszter Hilda

        

    tanító

    Parászka Zsolt Leventéné

        7.a osztályfőnöke

    történelem-orosz-német szakos tanár,

    okleveles némettanár;  közgazdász

    Pivarnyik László

        5.a osztályfőnöke

    tanító - főiskola

    Polányi Viktória   iskolapszichológus 

    Somfalvai Krisztina

     

    tanító, rajz, vizuális és környezetkultúra tanár,

    mozgókép- és médiakultúra szakos pedagógus, pedagógus szakvizsga

    Smuta Katalin   gyógypedagógus

    Stein Etelka Ildikó

     

    matematika-orosz szakos tanár, tanító,

    angol szak, tehetségfejlesztő tanár

    Szabados Ákos

    XX. ker. polgármestere

    tartósan távol

     
    Szabó Sándor      fizika-kémia-testnevelő szakos tanár

    Taraczközi Ferencné

     

    tanító

    Tircsiné Danics Erzsébet

        4.a osztályfőnöke

    tanító, kulturális menedzser

    Tóth Balázs Attila     5.b osztályfőnöke   

    Tóthné Hömöstrei Andrea

        3.a osztályfőnöke

    okleveles közoktatásvezető,

    tanító, igazgatás-szervező

    Ürmös Gabriella     1.a osztályfőnöke tanító

    Wirth Tímea Judit

        6.a osztályfőnöke

    matematika-kémia szakos tanár, szakközgazdász

    Zádoriné Kovács Orsolya

     

    ének-zene szakos tanár, tanító

    tánc és dráma pedagógus

     

     

     

     

     Pedagógus munkát segítők:

     

     
    Ruthner Attiláné Bacsa Enikő  iskolatitkár

    Horváthné Gyarmati Mária

     pedagógiai asszisztens, gazdasági ügyintéző

    Csere  Máté

     rendszergazda

     

    Technikai dolgozóink:

     

     

    Bajnócziné Bágyoni Györgyi

     takarító

    Dobrovits Erzsébet Adél  takarító
    Feka Judit takarító

    Orgován Melinda

     takarító

    Seifer Kinga

     takarító

    Szabó Enikő  takarító
    Horváth István  karbantartó

    Horváth István

     iskolagondnok
    Csontos Gyuláné  konyhalány
    Horváth Zsigmond Istvánné  konyhalány

    Zoltánné Szűcs Ildikó

     konyhalány