Főmenü

  • Főoldal
  • Iskolánk
    Fontos információk
  • Közzétételi lista
  • Iskolai étkezés
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    50. évforduló
    Beíratás - Iskolahívogató
    Intézményvezető választás
    Programjaink
    Biztonságos Iskola
    Versenyeredmények
    Rólunk írták, rólunk van szó
    TÁMOP pályázat
    Határtalanul!
    Istenes versek szavalóverseny
  • KMOP pályázat
  • Büszkeségeink
    Szülőknek ajánljuk
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Galéria
    Taneszközök, iskolaszerek
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Nyári napközis tábor
  • Kerületi advent - meghívó
  • Nyári napközis tábor PROGRAMJA


    NAPKÖZIS TÁBOR PROGRAMJA

    2017. 06.26-08.18.

     

    26. hét

    06. 26.   hétfő         Foglalkozások az iskolában /sport, játék, kézműves, ügyességi/

    06. 27.   kedd         Lurdy mozi, vízibomba csata

    06. 28.   szerda      Foglalkozások az iskolában

    06. 29.   csütörtök  Tarzan Park

    06. 30.   péntek      Heti plakátkészítés, értékelés

     

    27. hét

    07. 03.   hétfő         Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves, film/

    07. 04.   kedd         Tropicarium

    07. 05.   szerda      Foglalkozások az iskolában

    07. 06.   csütörtök  Budakeszi Vadaspark

    07. 07.   péntek      Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás

     

    28. hét

    07. 10.   hétfő          Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves/

    07. 11.   kedd          Medveotthon – Veresegyház

    07. 12.   szerda       Foglalkozások az iskolában

    07. 13.   csütörtök   Királyrét

    07. 14.   péntek       Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás

     

    29. hét

    07. 17.   hétfő         Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves/

    07. 18.   kedd         Vasúttörténeti Park

    07. 19.   kedd         Fabók Mariann színháza a táborban: A székely menyecske meg az ördög

                                   Foglalkozások az iskolában

    07. 20.   csütörtök  Szentendrei Skanzen

    07. 21.   péntek      Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás

     

    30. hét

    07. 24.   hétfő          Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves, film/

    07. 25.   kedd          Mezőgazdasági Múzeum

    07. 26.   szerda       Foglalkozások az iskolában

    07. 27.   csütörtök   Tata – Agostyáni Arborétum

    07. 28.   péntek       Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás

     

    31. hét

    07. 31.   hétfő        Fabók Mariann színháza a táborban: Vitéz László meg Vas Juliska

                                  Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves, játék, film/

    08. 01.   kedd         M5 Játszóház

    08. 02.   szerda      Foglalkozások az iskolában

    08. 03.   csütörtök  Állatkert

    08. 04.   péntek      Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás

     

    32. hét

    08. 07.   hétfő         Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves, játék, film, biciklizés/

    08. 08.   kedd         Repülőtér

    08. 09.   szerda      Foglalkozások az iskolában, Tündérkert

    08. 10.   csütörtök   Seholsziget Élménypark

    08. 11.   péntek       Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás

     

    33. hét

    08. 14.   hétfő          Foglalkozások az iskolában /sport, kézműves, játék, film, biciklizés/

    08. 15.   kedd          Csodák Palotája

    08. 16.   szerda       Foglalkozások az iskolában

    08. 17.   csütörtök   Emese Park – Szigethalom

    08. 18.   péntek       Heti plakátkészítés, értékelés, kézműves és sportfoglalkozás