Főmenü

  • Kezdőoldal
  • Iskolánk
  • Közzétételi lista
  • Taneszközök, iskolaszerek
  • Hit- és erkölcstan információk
  • Beíratás - Iskolahívogató
    Iskolai étkezés
    Büszkeségeink
    SPORT-versenyeredmények
    Szép emlékeink, programjaink
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    Szülőknek ajánljuk
    Galéria
    Archívum
    Biztonságos Iskola
    Határtalanul!
  • KMOP pályázat
  • TÁMOP pályázat
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Akikre büszkék vagyunk

    Teki-Totó országos matematika verseny

    Antal Jozefin, Asztalos Sebestyén, Várnai-Kovács Áron 3.a – Arany és Bronz fokozat

    Felkészítő tanár: Bálint Eleonóra

    GRATULÁLUNK!

    megyei Tudásbajnokság matematika

    Várnai-Kovács Áron 3.a – I. hely

    Felkészítő tanár: Bálint Eleonóra

    GRATULÁLUNK!

    kerületi matematika csapatverseny

    Asztalos Sebestyén, Hartyányi Réka, Várnai-Kovács Áron 3.a – I. hely

    Felkészítő tanár: Bálint Eleonóra

    GRATULÁLUNK!

    Tudásbajnokság matematika, környezet

    Asztalos Sebestyén, Illés Olivér, Manea Lara, Molnár Döme,
    Som Kristóf, Várnai-Kovács Áron 3.a – I. és III. hely

    kerületi szépolvasó verseny

    Pataki Lelle 4.a – II. hely

    Haraszti Csanád 4.a – III. hely

    Felkészítő tanár: Asztalosné Varga Csilla

    GRATULÁLUNK!

    HEBE Lev.verseny nyelvtan, környezet

    Asztalos Sebestyén 3.a – nyelvtan I. hely, környezet III. hely

    Felkészítő tanár: Bálint Eleonóra

    GRATULÁLUNK!

    TEKI totó – matematika

    Várnai-Kovács Laura 4.a – ARANY fokozat

    Felkészítő tanár: Ürömi Gabriella

    GRATULÁLUNK!

    megyei Tudásbajnokság nyelvtan

    Várnai-Kovács Laura 4.a – I. hely

    Felkészítő tanár: Asztalosné Varga Csilla

    GRATULÁLUNK!

    Tudásbajnokság matematika és magyar I. hely

    Bartuszek Gergő, Fiser Ádám, Kiss Gergő, Szűcs Pálma,
    Kézér-Garbacz Benedek, Horváth Zalán 2.a
    – I. hely

    Felkészítő tanár: Tóthné Hömöstrei Andrea

    GRATULÁLUNK!

    Kerületi matematika verseny

    Illés Levente 5.b – II. hely

    Wirth Anna Réka 7.a – III. hely

    Felkészítő tanár: Wirth Tímea

    GRATULÁLUNK!

    Kerületi kémia verseny

    Völgyi Regina 7.b – I. hely                  Yi Xingyou 8.a – I. hely

    Wirth Anna Réka 7.a – II. hely            Gáspár Dorina 8.a – II. hely

    Lovass Olivér 7.b – III. hely

    Felkészítő tanár: Wirth Tímea

    GRATULÁLUNK!

    Bolyai regionális matematika csapatverseny

    Gáspár Dorina, Brauner Hanna, Yi Xingyou 8.a – körzeti IV. hely

    Felkészítő tanár: Wirth Tímea

    GRATULÁLUNK!

    2022. Mindent a kutyákról

    Varró Vivien, Balogh Mira, Varró Barbara 5.b – országos IV. hely 

    GRATULÁLUNK!

    2022. június HEBE 'spiel und gewinn!!' 4 fordulós német lev. verseny

    Wirth Anna Réka 7.a – országos XII. hely 

    Felkészítő tanár: Parászka Zsoltné

    GRATULÁLUNK!

    2022. május 16. Kerületi SNI Szépíró verseny

    2. o. kategória                            3.-4. o. kategória                5.-6. o. kategória             7.-8. o. kategória

                                                  I. Rostás Izabella (3.o)                                          I. Simon Fruzsina (8.o)

                                                  II. Csősz Boglárka (4.o)

    III. Kézér-Garbacz Benedek                                            III. Dóczi Damján (5.o)   

    GRATULÁLUNK!

    2022. május HEBE 'időutazó' 4 fordulós történelmi lev. verseny

    - 5-6. évfolyam: Deák Nóra – országos XIV. hely 

    - 7-8. évfolyam: Pap Csenger – országos XIV. hely 

    Felkészítő tanár: Parászka Zsoltné

    GRATULÁLUNK!

    2022. május Tankerületi komplex Vizuális- és rajzverseny

    Yi Xingyou (8. a) - I. helyezett

    Fazekas Regina (6. a) - különdíj

    Felkészítő tanár: Papp Tünde

    GRATULÁLUNK!

    2022. május XXI. Regionális Képző- és Iparművészeti Verseny

    Antal Salomé 5. b. osztályos tanuló a Csepel-Sziget Ifjú Tehetségei 2022. alkotói pályázatán Konstrukciók témakörben II. korcsoportban fődíjazott lett.

    Felkészítő tanár: Papp Tünde

    GRATULÁLUNK!

    2022. MÁJUS Kerületi Versmondó verseny

    Molnár Soma 4. a. osztályos tanuló III. helyezett

    GRATULÁLUNK!

    2022. április 11. iskolai versmondó verseny

                   1-2. osztály                                      3-4. osztály

       I. Magyar Bernadett 2. a                     I. Császári Hanna 3. a

       II. Vadász Máté 2. a                            II. Molnár Soma 4. a

      III. Kiss Gergő 2. a és                          III. Nagy Johanna 3. b

            Molnár Alexandra 1. b

    GRATULÁLUNK!

    2021. november 16-án volt a kerületi "Mondd ki szépen!" szépolvasó verseny,

    melyen Iskolánkat Szűcs Benedek, Agárdi Anna, Pataki Lelle Brigitta és Haraszti Csanád képviselte.

    Nagy örömünkre és büszkeségünkre a 3. helyezett Haraszti Csanád, 2. helyezett pedig Pataki Lelle lett.

    Felkészítő tanár: Asztalos-Varga Csilla

    GRATULÁLUNK!

    2021. szeptember 30. A magyar népmese napja

    A magyar népmese napja alkalmából rendezett kerületi versenyen Iskolánkból 1. helyezést értek el:
    Molnár Soma
    és
    Végh Krisztina
    4. a. osztályos tanulók.