Főmenü

  • Kezdőoldal
  • Iskolánk
  • Közzétételi lista
  • Taneszközök, iskolaszerek
  • Hit- és erkölcstan információk
  • Beíratás - Iskolahívogató
    Iskolai étkezés
    Büszkeségeink
    SPORT-versenyeredmények
    Szép emlékeink, programjaink
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    Szülőknek ajánljuk
    Galéria
    Archívum
    Biztonságos Iskola
    Határtalanul!
  • KMOP pályázat
  • TÁMOP pályázat
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Egyesületi sport 2021/2022

    Versenyeredmények 2021/2022 - sport

    Kiss Rebeka, Suhajda Szilvia, Deák Tamás, Herbert Tamás 4.b

    kerületi atlétika verseny

    Vaszlovik Gergő 6.a

    kerületi atlétika verseny IV. hely

    Csipkés Szebasztián, Dobos Magor, Pásztor Tibor 3.b

    kerületi focibajnokság III. hely

    Ciurar Ricardo, Tóth Benett,

    Gyurcsák László 4.a

    kerületi focibajnokság III. hely

    Feka János, Fiala Vince, Bende A. Alfonz, Kabai Róbert 4.b

    kerületi kispályás labdarúgó verseny
    III. hely

    Ciurar Becali Amador 3.a

    Csipkés Szebasztián, Dobos Magor,
    Pásztor Tibor 3.b

     

    kerületi focibajnokság III. hely

    Csákányi Olivér, Gelányi Huba,
    Szilágyi Erik 8.a

    kerületi labdarugó bajnokság IV. hely

    Csákányi Olivér, Szilágyi Erik,
    Gelányi Huba 8.a

    kerületi futball verseny IV. hely

    Főző Erik 6.a

    kerületi fociverseny IV. hely

    Várnai-Kovács Áron 3.a

    jégkorong

    Várnai - Kovács Laura 4.a

    jégkorong

    Deim Zsolt 7.b

    horgászat

    Török Sára 5.b
    kutyájával veterán győztesek

    Pesterzsébet lovas kupa KÜLÖNDÍJ

    Kiss Boglárka, Köllő Nóra,
    Wirth Anna Réka 7.a

    lovaglás

    Oszlányi Luca Alexandra

    lovaglás III. hely
    (Ceglédi Lovaskör SE háziverseny)

    Oszlányi Luca 6.a

    lóverseny körzeti III. hely

    Hartai Zalán 7.a

    úszás diákolimpia IV.hely

    Wirth Anna Réka 7.a

    kajak

    Szöllősi Kata 8.a

    kajak

    Som Kristóf 3.a

    taekwondo

    Madarász Álmos 4.a

    taekwondo országos bajnokság II.hely

    Mátyás Lili 4.a

    teakwondo országos diákbajnokság III.hely

    Váróczi Andor 5.b

    taekwondo országos bajnokság II.hely

    Mészáros Zoltán 5.b

    taekwondo országos bajnokság III.hely

    Völgyi Regina 7.b

    teakwondo országos diákbajnokság III.hely

    Batizi-Pócsi Eszter 8.b

    taekwondo

    Kiss Edvin 4.a

    karate I. és II. hely

    Gelányi Huba 8.a

    Muay-thai küzdősport

    Szűcs Gerda Léna, Molnár Alexandra, Hertelendi Marcell, Katona Noel, Pesztránszki Dézi, Halász Zoé Nadin, Péterfi Dominika, Hartyányi Petra, Balogh Toma, Varga-Rehák Nóra 1.b

    társastánc I., II. és III. helyek

    Horváth Letti, Katona Kristóf, Szimkó Erika, Eizen-Bandi Edina, Burcsa Bella 2.a

    művészeti iskolánk táncversenye I. és II. helyek

    Antal Jozefin, Császári Hanna, Hartyányi Réka, Hertelendi Linda, Manea Lara, Szilágyi Dóra 3.a

    táncverseny I., II. és III. helyek

    Dravetz Katica, Szimkó Georgina, Szimkó Katalin 3.b

    táncverseny I., II. és III. helyek

    Varró Viven, Velki Sára, Balogh Mira, Liva Liliána, Varró Barbara 5.b

     

    társastánc I., II. és III. helyek