Főmenü

  • Kezdőoldal
  • Iskolánk
  • Közzétételi lista
  • Taneszközök, iskolaszerek
  • Hit- és erkölcstan információk
  • Beíratás - Iskolahívogató
    Iskolai étkezés
    Büszkeségeink
    SPORT-versenyeredmények
    Szép emlékeink, programjaink
    ÖKOISKOLA
    Tehetséggondozás
    Szülőknek ajánljuk
    Galéria
    Archívum
    Biztonságos Iskola
    Határtalanul!
  • KMOP pályázat
  • TÁMOP pályázat
  • Érdekességek a nagyvilágból
  • Humoroldal :-)
  • Bölcsességek, idézetek
  • Iskolánk tanárai és technikai dolgozók

    Iskolánk tanárai: 

    Munkakör 

    Végzettség 

     

     

         
    Asztalos-Varga Csilla  1. a osztályfőnöke, napközis munkaközösség vezetője, tanító tanító,  irodalom terapeuta 
    Babós Emese iskolapszichológus tanácsadó, szakpszichológus
    Bálint Eleonóra  4.a osztályfőnöke, alsós munkaközösség vezetője, tanító  tanító,  egyetemi végzettség 
    Bándoliné Laczi Lívia Intézmény vezető helyettes szakvizsgázott pedagógus, közoktatás vezető, Tanító, óvónő, erkölcstan, etika, technika szakos pedagógus, inkluzív nevelés okleveles tanára, pályaorientációs tanácsadó
    Bereczkiné Gáti Zsuzsa   angol szakos tanár
    Bíró Gábor András 8.a osztályfőnöke testnevelő tanár, rekreáció szervező szak
    Csák Éva  könyvtáros, 8.b osztályfőnöke könyvtáros, képzőművészet-terapeuta, hittanár,  ped.szakvizsga-tehetségfejlesztő szakirány 
    Feke Gabriella  2.b osztályfőnöke, tanító  tanító
    Főzőné Kovács Klára Hedvig  6.b osztályfőnöke, magyar-, történelemtanár magyar-történelem szakos bölcsész és tanár, népi játszóházi foglalkozás vezető 
    Francsics Tamásné  2.a osztályfőnöke  tanító
    Hegyiné Schmidtmayer Mária Hajnalka  fejlesztőpedagógus  tanító, szakvizsgázott fejlesztő pedagógus, differenciáló szakterületen, inkluzív nevelés tanára, egyetemi végzettség, alapozó mozgásterapeuta
    Honfi Zsuzsanna  tanító, földrajztanár  tanító, földrajz szakos általános és középiskolai tanár 
    Horváth László Istvánné  biológiatanár  okleveles közoktatás vezető, biológia-földrajz szakos tanár 
    Horváthné Tar Éva   matematika-testnevelés szakos tanár
    Kármán Pál Ferenc    matematika-technika szakos általános iskolai tanár, számítástechnika szakos tanár, közoktatási vezető pedagógus szak, pedagógus szakvizsga, szakértő 
    Károlyi-Hevesi Éva   angol tanár
    Kelemenné Baráth Ildikó    tanító, szakvizsgázott pedagógus iskolai nevelés és szociálpszichológia képesítés 
    Kőrösi-Fehér Dorottya   tanító gyakornok
    Mézer Andrea  fejlesztőpedagógus  fejlesztő – differenciáló szakpedagógus, tanító német műveltségi területen, mentálhigiénés és szervezetfejlesztő szakember
    Némethné Radó Eszter Hilda  tanító  tanító
    Papp Tünde Csilla 5.a osztályfőnöke rajz és földrajz tanár
    Parászka Zsolt Leventéné  6.a osztályfőnöke, német-, történelemtanár  történelem-orosz-német szakos tanár, okleveles némettanár;  közgazdász
    Pivarnyik László    tanító - főiskola 
    Söphen Erika Anna 6.a osztályfőnöke angol nyelvtanár
    Stein Etelka Ildikó  4.b osztályfőnöke matematika-orosz szakos tanár, tanító, angol szak, tehetségfejlesztő tanár
    Szabó Sándor    fizika-kémia-testnevelő szakos tanár 
    Taraczközi Ferencné    tanító 
    Tircsiné Danics Erzsébet    tanító, kulturális menedzser 
    Tóth Balázs Attila 5.b osztályfőnöke magyar szakos tanár
    Tóthné Hömöstrei Andrea  2.a osztályfőnöke, tanító  okleveles közoktatásvezető, tanító, igazgatás-szervező
    Túri-Ősze Violetta  intézményvezető helyettes  óvónő, fejlesztőpedagógus, szakvizsgázott pedagógus, pedagógia szakos bölcsész tanár  szakértő
    Wirth Tímea Judit  Intézmény vezetésért felelős, Intézmény vezető helyettes matematika-, kémiatanár  matematika-kémia szakos tanár, szakközgazdász 
    Zádoriné Kovács Orsolya  tanító, énektanár  ének-zene szakos tanár, tanító, tánc és dráma pedagógus 

     

     

    Pedagógus segítők

     

    Név beosztás
    Ruthner Attiláné Bacsa Enikő iskolatitkár
    László Éva Ágnes pedagógiai asszisztens
    Vadász Lászlóné pedagógiai asszisztens
    Halász András rendszergazda
    Horváthné Gyarmati Mária asszisztens

     

     

     

     

    Technikai dolgozók

    Név beosztás
    Csík Csilla takarító
    Feka Judit takarító
    Orgován Melinda takarító
    Szabó Enikő takarító
    Szabó Ibolya takarító
    Vargáné Schmidt Erika takarító
    Varga József gondnok
    Koppándi Péter karbantartó
    Horváth Zsigmond Istvánné konyhalány
    Szeifer Kinga konyhalány
    Zoltánné Szűcs Ildikó konyhalány