Kitüntetett diákjaink

Kitüntetett diákjaink

Iskolánk 1992-ben létrehozott Nyír Utcai Iskola Gyermekeiért Alapítványa azoknak a tanulóknak, akik 8 éven át kitűnő eredménnyel végeztek, arany- illetve ezüstláncot adományoz.

 

Aranyláncot kaptak 

Boda Szilvána

2022

Yi Xiugyou

2022

Wirth Gergő

2021

Boda Márkó

2020

Szíjj Zita 

2017

Ladjánszky Berill 

2011

Rigó Krisztina 

2009

Ladjánszky Rubina

2007

Mészáros Andrea

2007

Kiss Barbara

2006

Nánási Kitti  

2006

Hunyadi Melinda

2004

Vitek Alexandra  

2004

Iváncsics Bernadett 

2002

Tölcsér Zsófia 

2002

Csipkó Renáta 

2000

Iváncsics Viktória

2000

Prohászka Beáta 

2000

Lovag Linda

1999

Rónai Katalin

1999

Szekosán Anett  

1999

Jakab Ágnes

1995

 

Ezüstláncot kaptak

Batizi-Pócsi Eszter

2022

 

Gáspár Dorina

2022

 

Szöllősi Kata

2022

 

Gelányi Csenge

2021

 

Békési Levente

2020

 

Bara Nikoletta Erika 

2016

 

Zentai Eszter

2016

 

Bella Barnabás 

2014

 

Litauszki Boglárka

2014

 

Váradi Laura

2014

 

Váradi Rebeka

2014

 

Deme Gábor  

2013

 

Keizinger Cintia

2012

 

Ladjánszky Ametiszt   

2012

 

Gutori Dorottya 

2009

 

Heé Ágnes  

2009

Elekes Adrien

2008

 

Hamodi Omar  

2008

 

Szűcs Benedek   

2008

 

Hunyadi Emese   

2006

 

Csányi Bettina

2004

 

Fekete Adrienn  

1998

 

 

Magyarország jó tanulója – jó sportolója

2022 – Madarász Álmos (4.a); Mészáros Zoltán (5.b)

2019 – Boda Márkó (8.a); Boda Szilvána (6.a)

2018 – Boda Márkó (7.a)

2017 – Boda Márkó (6.a)

2016 – Tircsi Andrea (8.a)

 

Élen a tanulásban, élen a sportban

Bara Nikoletta Erika (kosárlabda) 

2013, 2014, 2015, 2016

Batizi-Pócsi Eszter (tánc)

2016, 2017, 2018

Boda Márkó  (kajak)  

2017, 2018

Boda Szilvána (kajak)  

2018

Cseh Adrián     

2013

Gál Lívia (akrobatikus rock and roll )

2017, 2019

Gelényi Csene (kosárlabda)

2018, 2019

Kun-Bandi Hanna (tánc - akrobatikus rock and roll )

2016, 2017

Lipót Petra Napsugár (tánc - akrobatikus rock and roll )

2016, 2017, 2018

Liva Bence Máté (foci)

2018

Lovag Linda (országos kitüntetés)

1999

Nagy Patrik

2016, 2017, 2018

Szabó Bence (légpuska) 

2014, 2015, 2016

Szijj Zita   (sakk)

2016

Szöllősi Kata Lenke 

2018

Tircsi Andrea  (kerékpár)

2016, 2017

Vincze Barnabás (jégkorong) 

2015

Wirth Gergő

2019

 

Soroksár kiváló sportolója

Cseh Alexa 

2017

Felkai Bendegúz

2017, 2018, 2019

Kádár Balázs 

2016

Kádár Eszter Luca (birkózás) 

2016, 2017

Koréh Kálmán (kerékpározás) 

2016  

Stark Krisztián

2013

Szabó Dániel (légpuska) 

2014

Szekeres Nikolett (kerékpározás)

2016

Tóth Dániel (légpuska) 

2014

Vincze Barnabás (jégkorong) 

2013

 

Soroksár Sportreménysége

Barta Dominik   

2016

Cseh Alexa  (kézilabda)

2016

Felkai Bendegúz (birkózás)

2016

Fogarasi Angelika
(akrobatikus rock and roll)

2017

Gál Lívia (akrobatikus rock and roll)

2016

Tóth Zsanett (aerobik)

2017

Vajda Péter
(akrobatikus rock and roll)

2017